SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu tak jest?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1421
Witam.Zastanawia mnie jedna rzecz . a mianowicie :gdy robie pompki na poreczach do klaty to mam po tym straszne zakwasy w motylach , a gdy katuje specjalnie motyle to rzadko mam zakwasy lub mam slabe .Czemu tak jest przeciez pomki to nie sa za bardzo na motyle ale jesli z koleji czuc ze pracuja mocno to moge to dodac w treningu na plecy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
odpowiedz prosta-zła technika.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1421
No wlasnie niewiem jak z ta technika , bo przy tych pompkach czuje glownie prace klatki ,mocno sie pompuje , plecow nieczujue zeby pracowaly ,wogule sie niepompoja a na drugi dzien mam zakwas w klacie i motylach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1251
spróbuj innych ćwiczeń na plecy i wtedy będziesz wiedział czy technika jest zła czy może zacząć inne ćwiczenia robić
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Jaki gryf??

WHEY premium