SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu nie było efektów po mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
zacytuje pana ambroziaka
Na przykład anaboliczny szlak sygnałowy insuliny odbiega w bok i przechodzi przez czujnik dostępności aminokwasów i energii sygnowany skrótem mTOR. Czujnik ten jest szczególnie wrażliwy na komórkowy poziom leucyny i ATP. Ponieważ HMB jest metabolitem leucyny, zaś poziom ATP zależy od dostępności fosfokreatyny, więc anaboliczne właściwości HMB i kreatyny są zapewne w znacznym stopniu uzależnione od ich wpływu na mTOR.
Czujnik mTOR jest zpewne mniej wrażliwy u tych osobników, których garnitur genetyczny pochodzi od nacji myśliwskich i pasterskich, bo ich przodkowie stymulowali wydzielanie insuliny głównie dietą wsyokobiałkową z dużym udziałem leucyny i kreatyny. Wrażliwszy może być u tych z przewagą genów rolników, bo ich przodkowie stymulowali insulinę głównie glukozą z produktów zbożowych, zaś w ich diecie mało było leucyny i kreatyny.
Dlatego na jednych HMB i kreatyna działaja silniej, zaś na innych słabiej.


czli tak na chlopski rozum jezeli jestes przodkiem mysliwych jeste mniej wrazliwy na krete natomiast jezeli pochodzisz od bambrow kretka dziala silniej tak mi sie wydaje

a po drogie z tego co napisales zabrales sie do tego jak pies do jeza przy tym zangarzowaniu nawet na saa moglbys miec probelemy
tk to jest jak myslimy ze chemia mozna wszystko zastapic

pozdo

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-11-01 13:23:39

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hahah

za malo kreatyny, zla dieta i masz juz powod

odczekaj tyle ile trwal pseudocykl i zrob kolejny juz porzadny <wysmiali go> :P :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
2 x za malo kreatyny

masz powod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
i za malo jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
ilna fajnie wyjaśnił

Dałbym Soga ale juz nie wchodzi

Brak Diety, Brak snu, Alko, Złe Podejscie, Treningi pewnie tez kijowe

i mało kredki no i możliwość bycia tym na którego kreatyna nie działa Przeje...anie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
NO jak kretka na kogoś nie dziala to szkoda.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Dawka kreatyny wystarczając. Inne czynniki decydują o efektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
ellis, jakie to czynniki?

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
nie przesadzajmy z tą dietą ja na mój pierwszy cykl z mono nie miałem zadnej diety a weszło 3 kg na masie 15kg na płaskiej na sile
jakies 2cm w lape juz nie pamientam, to zalezy jak na kogo dziala kreatyna niektórzy musza miec diete i dokupic cos do kreatyny a niektozy poprostu ja jedza i rosną tak samo miałem z nitrobolonem2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Co można zyskać 'bez diety' poprzez branie kreatyny? szkoda mi czasu na taką dyskusję. Dietę ma każdy, ale nie każdy potrafi tak ją modyfikować by uzyskiwać pożądane rezultaty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power pytanie

Następny temat

puchnięcie mięśni

WHEY premium