SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarnula_powrót 2013.str.49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Krolowo, wiesz ile mnie kosztowala godzina treningu z trenerem personalnym w fitness klubie? 120 PLN i to w abonamencie. Ogarnij sie kvrva.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
"rozkapryszonej i rozpieszczonej dziecięcej główeczki" Może Ty w moim wieku byłaś rozkapryszona i rozpieszczona dziecina, ale ja nie. Ja chciałam tylko, żeby ktoś kto się zna dobrze na treningu siłowym i diecie mi dał jakieś wskazówki. Czekałam długo, jeżeli sprawiłam problem to bardzo przepraszam. W przeciwieństwie do Ciebie droga Matrucca nie nazwałam Cię od jakiejś rozkapryszonej itd. Tyle mam do powiedzenia, nie potrzebuję już waszej pomocy. POZDRAWIAM

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarnula
Może Ty w moim wieku byłaś rozkapryszona i rozpieszczona dziecina, ale ja nie.


Rozkapryszona, czy nie... Ja w Twoim wieku żyłam już na własny rachunek, poniekąd rozpieszczałam sama siebie, a swoje kaprysy materialne spełniałam za własne, zarobione pieniążki, tudzież drogą dyplomatyczną (=dialog)

A nazywaj mnie, nazywaj. Nawet jestem ciekawa, co o sobie przeczytam

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-02-06 21:14:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
omatkoboskofatimsko! szkoda sobie na to rozwścieczone kilkoma słowami prawdy dziewczę, strzępić paznokci o klawiaturę.... coraz gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
tak czytam patrze po co wy piszecie takie rzeczy zdaje się stare baby a umysły 12 latek ... ani Czarnula was nie obraziła, ani złego słowa z jej strony nie widziałem a wy takie teksty H@H@H@!!! Odważne jesteście ale tylko jeżeli chodzi o pisanie na forum! Żadnego postu nie napisałyście który by mógł w jakiś sposób pomóc Jej w ćwiczeniach czy diecie a uważacie się za wielkie znawczynie!!! Szkoda słów zamknijcie ten temat i nie róbcie pośmiewiska z samych siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A czy ona jest niepełnosprytna? Wszystkie potrzebne informacje są na forum, a jak ma problem, to można zapytać, a nie prezentować postawę księżniczki.
Ten temat to same pomocne posty, ale jeżeli tego nie dostrzegasz, to już Twój problem.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
nie mogę po co takich słów używasz ? Nie znasz jej nigdy jej na oczy nie widziałaś!!! Pisząc takie coś widać jaką jesteś babą odpuść sobie pisanie takich głupot zarówno Ty jak i inne "Panie" na tym forum. Wydawało mi się że to poważne forum a nie wypowiedzi jakiś gówniarzy i d****i . Kiepską opinie sobie wyrabiacie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Jacuś, przytul Bachę a nie bzdury wypisujesz, wiem ze tak wypada, ale obiektywizmu troche...dziewczyna dostala mnostwo wskazowek i sie stosowala, po czy jej odwalilo i zaczela uwazac,ze modki maja obowiazek jej pomagac...cierpliwosc zwykle poplaca- tu niestety jej zabrakło. Zluzujcie poślady oboje i róbcie swoje a nie wprowadzacie zamęt, tam gdzie nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
JaNo jest taka zasada "nie podoba sie to wyp..." i zastosuj sie do niej... to raz dwa jezeli panie nie zmienily jej treningu a byly wypiski oznaczalo to ze byl dobry... dwa odpowiedzi nie otrzymuje sie w 5s jest tyle dizennikow ze panie nie maja czasu byc na kazde zawolanie bo zdradze ci tajemnice ONE MAJA PRYWATNE ZYCIE co do diety to znowu wychodzi twoja glupota widocznie masz glowe jk pilke do siatki w srodku pusta i kazdy ja wali... dostala rozklad btw i co moze jesc co wiecej potrzeba w diecie??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
unplugged wystarczyło tylko napisać czy dobry trening tylko tyle, nie chciałam się nabawić kolejny raz kontuzji. Niepotrzebne spiny powstały. A z drugiej strony to nie ja okazałam się niemiłą dziewczyną. Nie uważam, że moderatorki mają tylko mi czas poświęcić.. każdy ma życie prywatne.. A co do kolegi krzyys88 to brak słów Ja zakończyłam temat bo nie mam ochoty ani czasu siedzieć przed komputerem i się zwami wykłócać Dobranoc.

Zmieniony przez - Czarnula w dniu 2012-02-06 21:42:29

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ćwiczyć?

Następny temat

uda/boczki - jakie zapotrzebowanie kaloryczne? jakie ćwiczenia?

WHEY premium