SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Człowiek uczy się na błędach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa dobra nie będe kolejnemu powtarzał jak nie umie czytać ,napisałem wcześniej że większości składników nie lubie a jak bym kupił to po co ?to by było wydanie pieniędzy w błoto ,kupilem rodzynki wyrzuciłem ,tuńczyka jakiegoś w puszce też ,a o pestkaach z dyni 1 raz słysze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
skąd wiedziałes ze gainer Ci posmakuje? jak by trzeba było go wywalic to dopiero by kasa poszła w bloto...
nie wydawaj kasy na 'glupoty', odloz troche i kup jedzenie, jesli nie wiesz co to musli, karkowka czy pestki dyni to wnioskuje ze młody jestes jeszcze

dodaj jakies zrodlo bialka przed trenigniem, twarog na kolacje, kukurydziane zamien na owsiane, makarony, kasze, mięsa, ryby mozna w dobrej cenie wyhaczyc na promocjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Yeavin musisz zrozumieć że nie zmieniając nawyków nie zmienisz sam siebie jesteś tym co jesz. Trochę wprawy i by CI smakowało. Jeśli jesteś przyzwyczajony do słodyczy i chipsów czy innych tego podobnych rzeczy nie zmieni się to z dnia na dzień,

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 lat mam ;D jejku naprawde wziołem teraz na chama jadłem rodzynki efekt??wymiotowałem ;/ dobra chłopaki ,narazie odkładam gainiera

lukash ja miałem próbke MM więc ja wziołem takie cos pod uwage ;D
spróbuje z kimś popisać może mi pomoże ,dobrze mam jeszcze 1 kg kukurydzianych , opyle je i kupie owsiane ;D lukash mówisz że można dostać na wycince ;p tylko ja mosiał bym kupywać hurtowo bo do hipermarketu mam 35 km;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ale nikt Ci nie kazał jeść 1kg rozynek zastanów się nad tym co piszesz.
Możesz kupować raz w tygodniu i wszytsko planujesz wcześniej i robisz zakupy. pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
1. Nie wiem kto Ci tworzył tą dietę, ale jest kiepska, dlatego Cię zalewa. Zamień ziemniaki na ryż, karkówkę na pierś z kurczaka, , nie jedz tak późno jajecznicy (na śniadanie to bardzo dobry posiłek, ale pod wieczór to jest prosta droga do zalania się fatem), usuń z ostatniego posiłku razowy chleb i masło, a ser zastąp chudym twarogiem.

2. Dodaj do treningu aeroby, 2 razy w tygodniu bieganie przez 30-40 minut przy odpowiednim tętnie nie przeszkodzi przy budowaniu masy, a znacznie poprawi wydolność i przyspieszy spalanie tłuszczu oraz modelowanie sylwetki.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Scorpion dlaczego sądzisz, że jajka na noc go będą zalewać? Ja tam jem na noc 7 jajek i płatki owsiane i nie zauważyłem jakoś wzrostu poziomu tkanki tłuszczowej

" the journey is what brings us happiness not the destination "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Scorpion17 tak naprawde ziemniaki to bardzo dobre źródło ww karkówka białka tu raczej chodzi o dodatki jakie kolega stosuje i przekąski których nie umie sobie odmówić więc nic z tego jeśłi nie popuśći

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
sory za off top

smpa, wlacz gg

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Co do jajecznicy faktycznie zjedzona późno może u niektórych powodować kłopoty ze snem, ale jaja na noc są lepsze patrząc na wchłanialność niż mięso.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

Jak wyeksponować mięśnie brzucha

WHEY premium