SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
Czesc zakupilem w sklepie sfd:
3x cp male puchy,
mono vitalmaxa 300g, + 100g kreatyny z ostatniego cyklu(resztki)
tcm mega kaps 300tab.

Chce zrobic z tego 3 cykle:

1. 100g kreatyny (resztki z ostatniego cyklu) + Tcm
Dawkowanie: DT:rano tcm 4tab, po trening mono 5g
DNT: rano mono, w porze treningu 4tab
Mono stareczy mi na okolo 2 tygodnie potem ciagne cykl na samym TCM 8tab dziennie

2. Cp+ mono
Dawkowanie:
DT. rano cp 9g , po treningu mono 5g
DNT. rano mono 5g w porze treningu cp 9g

3. 2x CP
DT,DNT rano 9 g, po treningu/w porze treningu 9g

Za soba mam 2 cykle na mono, Dane w profilu.
Prosze o korekty lub inne propozycje:) Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
w 1 cyklu w nietreningowe jadlbym tylko naczczo porcje


w 2 cp bym jadl po treningu a mono rano

w 3 jest git

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
w pierwszym cyklu mowisz o mono czy TCM??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
mono naczczo

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak ci wystarczy to może byc tak jak rozpisałeś- o dziwo taki sam model przyszedł mi na mysl, zanim jeszcze przeczytalem twoj pomysł

ja osobiście jestem zdania, ze lepiej brac dwie porcje dziennie, ew. pod koniec cyklu mozna brac po jednej w nietr. a w awaryjnych sytuacjach ostatnie kilka dni nawet po jednej w każdy dzień, mysle, ze tak jest lepiej niz brac mniej porcji na początku cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
No ja własnie zaczynam za tydzien ten 1 cykl mam nadzieje ze sie nie zawiode

Gdy podczas cyklu masa i siła znacznie idzie mi w ostatnich dniach a koncza mi sie suple to dokupic jeszcze i dalej ciagnac cykl? czy skonczyc na tym co zaczołem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Jesli tak jak piszesz masa i siła znacznie idzie w ostatnich dniach to mysle ze warto jeszcze min. tydzien pociagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Gdy podczas cyklu masa i siła znacznie idzie mi w ostatnich dniach a koncza mi sie suple to dokupic jeszcze i dalej ciagnac cykl? -w takiej sytuacji ja bym to wykorzystywal i ciagnął dalej- to tak jak w kajakarstwie "wozić się na czyjejs fali"- tylko, że tam za takie cos jest dyskwalifikacja, a tu trzeba korzystac z nadażających sie sytuacji bezkarnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+dodatek

Następny temat

Massacra+BCAA+Mct jak dawkować?

WHEY premium