SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na dobra jakosciowo mase.. Mile widziane sugestie;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
sezon idzie wiec didzej na plaze cykl robi ha

wiem ze i tak zrobisz ten cykl to ci dam jeszcze jedna rade zamiast tej swojej redukcyjnej diety zacznij dostarczac energii

kilo ryzu rano ugotuj i 500g wolowiny mielonej usmaz do tego male kieliszki oliwy do kazdego posilku i robisz podstawy oczywiscie do tego warzywa i owoce wedlug mozliwosci

plus gainery w platki owsiane ryby i twarogi sie nie baw to tylko zapycha ektomorfikow

rozgotowany ryz i drobno mielona wolowina i na 20mg mety bedziesz rosl jak na tym cyklu co planujesz z dieta

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-04-05 00:17:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
sezon idzie wiec didzej na plaze cykl robi ha zabrzmialo jakbym byl sezonowcem, a nie jestem

wiem ze i tak zrobisz ten cykl to bardzo dobrze wiesz

Dzieki za rade, nareszcie cos konkretnego, postaram sie zastosowac, do tego ryzu i wolowiny, tylko wolowina mielona? warzywa to wiadomo.. na poprzednich cyklach z taka dieta typu ryze makarony i twarogi robilem 9-10kg z czego uciekalo zazwyczaj 2-3kg wody.. wiec to cyba nie jest najgorzej biorac pod uwage moja budowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
ta sluchaj tego pseudo znawcy.Kilo ryzu to niech sam sproboje zjesc.
Oblicz sobie ladnie ile czego potrzebujesz.z 3-4 posilki 100ryzu+250 miesa +oliwa i warzywa do tego ze 2 szejki z owsianych i bialka i robisz maske.Pomysl jakie miesko lubisz zeby sie nie meczyc i jedziesz.Nie musi byc koniecznie wolowina bo tak elite radzi i nie koniecznie kilogram ryzu bo pewnie sam tyle to je przez tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
masa ty jestes chyba taka ciemna masa co po budowie chasa co?


Nie bez powodu e-lite jest tutaj znawca a nie ty, spiku bez profilu Wiec chyba role ci sie pomylily...W dodatku obrazasz, a my tutaj w dziale mimo tego ze jest wolnosc wypowiedzi i kazdy prawo do swojej opini, nie lubimy jak ktos rzuca takimi tekstamiDidzej będac skrajnym ektomorfikiem musi zrobic tzw "baze" czyli elementarne podstawy. Dlatego miedzy innymi ja i elite zaproponowalismy dopracowanie diety.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ale wolowina mielona, tzn mieso mielone wolowe? jak do spagetti? chyba nie, bo to scierwo jest za 12zl/kg.. mam nadzieje ze elite pozniej powie co mial dokladnie na mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja osobiscie jadlbym ok 400-500g piersi z kurczaka i 300g wolowiny. Taki mix sie najlepiej sprawdza, w dokladnie tych proporcjach. Ze drogo wychodzi to fakt ale to nie jest tani sport. Aktualnie nie mam $ to praktycznie prawie nie trenuje bo bez dobrego zarcia ta zabawa nie ma sensu. A tymbardziej jesli jest zamiar stosowania saa.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
to niech dopracuje ale nie koniecznie musi ja oprzec na kilogramie ryzu dziennie.Trzymasz diete?Jak dlugo przegibon?Codizennie starczasz sie realizowac jej zalozenia?
Jezeli tak to watpie ze bylbys w stanie zjesc kilo ryzu dziennie.Ilosc tak duza zbedna,
Waga 80 kg zakladajac nawet 5g ww na 1 kg daje nam 400g wegli.czyli jakies 5 woreczkow ryzu.Powodzenia.Rzucajcie dalej na lewo i prawo tym kilogram ryzu to na pewno dzieci beda czytac i powielac takie pizniete rady jakie dajecie.Tak samo jak ta wolowina.k...a to jak jem kurczaka to juz nie urosne?teraz tu wszyscy wolowinke jedza?Moze jeszcze popijac trzeba 20 letnim winkiem francuskim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Masa gdy robilem forme i trenowalem regularnie trzymalem miske caly rok. Mialem podobną przemiane do didzeja i wiem ile czasem trzeba kcal zeby poszlo do przodu.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
ta?i w******les kilo ryzu dziennie i popijales oliwa,do tego conajmniej kilo miesa?Moze i ta.W profilu widac ze sie zalales sporo.
ALe nie powiesz mi ze jadles dziennie 10 posilkow po 100 g ryzu kazdy ,czy ulatwiajac 5 posilkow z 200g ryzu kazdy.Przez dluzszy okres czasu nie dalbys rady raczej tylko chlonac.
TO jedno.A po drugie po co tak sie faszerowac i meczyc co?Zamiast wpychac sobie jak d**** to obliczyc,ustawic te 5 workow ,solidnie miesa dac,oliwy i obserwowac.Nie bedzie szlo to powoli dokladac gainerka czy jakis wlasnorecznie zmiksowany koktajl z owsianych i bialka.
Jak bym mial taka przemiane jak dj i stosowal wasze rady to chyba caly dzien by mi zajmowalo zjedzenie i przygotowanie tych posilkow.Pewnie na silownie by czasu nie starczylo nawet:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Tak, jadlem mniej wiecej w ten sposob ktory opisal elit. W zasadzie bylo dokladnie tak jak w jego poscie bo na przyslowiowo "smiesznej " dawce metanabolu (15mg ed) zrobilem "słuszne" wymiary. Jedyne co bardzo trafnie ujales to fragment "obserwowac." Sedno sprawy

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklik na sucha mase

Następny temat

nietypowy cykl

WHEY premium