SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl mety 70 tabsów aby wspomóc wzrost! eksperyment

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Ale prowokacja i az tylu dało sie na to nabrac. nie karmic trola!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
zalezy od człowieka. Mnie meta momentalnie blokuje xD Czy to 5 mg czy 20mg.
Na oxie 20mg bylo dobrze.
Tzn tak długotrwałe branie po 5 mg raczej nic Ci nie zrobi. Co najwyzej lekko zablokuje po jakis czasie.Ogolnie mysle ze jak ktos jest bachorem to i 5mg za duzo 2.5 mg by starczylo.
Letro nie blokuje ale estro jest do czegos potrzebny i bez niego jest c***owe samopoczucie. Musze to jeszcze ogarnac. Jak to dokladnie dziala.
jak juz chcesz sie bawic to letro 2.5 mg dzinnie meta 2.5mg min 6 mc - jak cos urosniesz to ok mozesz jechac dalej. Jak nie to olej(pamietaj ze musisz zapewnic sobie pełna ilosc witamin i minerałow,przede wszystkim witamina D wapn,vit A zelazo). btw ty pewnie sie dobrze mierzyc nie umiesz, wiec sam nie wiem po co to pisze. Zrob dobra mase i olej wszystko.
PS. btw jak chcesz cos poleciec w gore to olej silke i zacznij pływac.
NIe bez znaczenia pływacy maja po 190 cm maja długosc nog odpowiadajacą człowiekowi o wzroscie 180 cm.

Zmieniony przez - Faridrox w dniu 2011-03-11 23:16:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Napisz coś o sobie, bo z tego co pamiętam dałeś kiedyś temat że brałeś właśnie letro i mete. Dało to coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3397
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
backstage w tym temacie nie ma nic madrego. Banda nastolatkow kupujaca arganine ktora gowno daje xD.
a meta dala mi 1.5 cm. Ogolnie spory na tym research poszedł i siana. Ale dałem sobie spokoj. Sa wazniejsze rzeczy np robienie kasy i zabawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3397
Zgadza się, arginina nic nie daje, ale wapń, wit.D, kwas foliowy oraz (być może) wspomniana w tym temacie Rexorubia mają sens. Do tego stretching, pływanie i dużo snu. Z koksów można spróbować Anavar, podobno podaje się go czasami nawet dzieciom właśnie w celu pobudzenia wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
dobra wracaj do dzialu zdrowie bo govno wiesz i na govnie sie znasz.O skladniach mineralnych i witaminach wszyscy juz wiedza.
BTW. rexorubia lek homeopatyczny to po jakiego wala ma to dzialac? Boze gdyby głupota bolała to byscie wszyscy pozdechli w cierpieniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Aleksy1111 - nie pomagasz ?- spadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3397
Faridrox - to, że Rexorubia jest lekiem homeopatycznym nie znaczy, że nie będzie działał. Poza tym ja tu nikogo nie obrażam, więc nie rozumiem Twojej reakcji. Podobnie jak Ty staram się pomóc, więc jeśli z czymś się nie zgadzasz, to skrytykuj to w sposób konstruktywny. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Arginina faktycznie działa, ale we wlewach dożylnych i to jeszcze w dużych dawkach. Na dodatek wyrzut hormonu wzrostu po tym nie jest duży, więc i tak szkoda sobie robić nadziei. Co mają dać witaminy? Nie mają one bezpośredniego wpływu na wzrost, oczywiście ogromne niedobory mają ujemny skutek, ale w dzisiejszych czasach występuje to tylko i wyłącznie w krajach 3 świata. Najgorzej boli stosunek lekarzy. U mnie wyglądało to mniej więcej tak :
zawsze byłem niższy od rówieśników, jeszcze w podstawówce byłem u endokrynologa. Wiek kostny opóźniony, no ale lekarz mów urośniesz. Spoko
Czasy gimnazjum, nadal odstawałem. Lekarz na to - urośniesz.
Czas obecny - pomiędzy 17-18 rokiem życia - wiek kostny 17 lat, nasady prawie zrośnięte, wzrost 165 - endo rozkłada ręce. Jak sie nie wk**ić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol, Deca, Metanabol...

Następny temat

Mega-H skonczony cykl.

WHEY premium