SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl mety 70 tabsów aby wspomóc wzrost! eksperyment

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
ja zaczalem koksowac w wieku 18lat i uroslem 8cm na szczescie bo wstyd byloby z domu wyjsc taki malenki

tylko teorie i teorie...

Zmieniony przez - Tyrannus w dniu 2011-03-10 17:11:22

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
"ja zaczalem koksowac w wieku 18lat i uroslem 8cm na szczescie bo wstyd byloby z domu wyjsc taki malenki"


Dzięki tego było mi trzeba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
nie stwierdzam ze to od koksu. moze jakbym nie bral to bym wiecej urósł a moze i nic. na szczescie nie zaluje. widocznie jakos pozno mi przyciaganie ziemskie puscilo

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Śmieszne to co piszecie, nie słyszałem o czymś takim, sam też nie rosłem. Masz wzrost 170 powinieneś nabijać masy i za parę kg już będziesz dobrze wyglądał mając krótkie kończyny to tyle, ludzie woleli by mieć mniej wzrostu np. ja :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Tyranus- chodziło mi, że mnie pocieszyłeś, że małym bał byś sie wyjść z domu :D

No tak tylko dziewczyna mówi mi weź sie rozciągnij bo chce założyć szpilki :D chciał bym mieć 2-4 cm wiecej. Dziwne jest to, że jedni piszą, że nie rośli już 2 lata a po SAA podskoczyli. Piszecie mi, że lepiej nie brać mety bo na bank już nie urosne po tym ale raczej już nie urosne a gdyby to o tym, że po saa w małych dawkach 5-10mg szybciej zrastają sie te końcówki kości i to daje 1-2cm to było by dla mnie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
mialem podobnie jak Ty 2-3lata i wzrost stal prawie ze w miejscu a tu nagle boom i tak dalej karzel ale zawsze to wiekszy troszke

i tak najwazniejszy jest biceps

Hardcor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Czyli co.. poczekać? A jakich masz rodziców? bo moj brejdak urósł prawie do 180.. może jakieś pochodne HGH by troche podniosły mój poziom hgh + rozciąganie. Bo to ostatni gwizdek w czerwcu 19 lat wskoczy i bedzie coraz za późno aby coś probować. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66318
ku... masz urosnac to urosniesz jak nie to nie, nie bierz nic z SAA bo najwyzej sobie krzywde zrobisz z hormonami. tez chcialbym byc np mezo ale jestem edno i nic tego nie zmieni, hgh nikt ci nie przepisze z lekarzy. zacznij trenowac i rozrastac sie w szerz. a nie wzrostem sie przejmojesz...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
nawet branie HGH pewnie nic by Ci nie dalo.

PS powiedz gdzie takie brednie uslyszales ze po zakonczeniu cyklu sie rosnie;)?
moze i ktoś urósł ale poprostu uroslby tez bez brania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
https://www.sfd.pl/Meta_a_wzrost-t13952.html  min. tu, czytałem też inne tematy ale teraz już ich nie znajde.

PS: Krzyss czy gdzieś w pytaniach przeklinam albo jestem chamski? wydaje mi sie, że nie. Wiec nie rozumiem dla czego takie poruszenie wywołuję moje pyt. nie odpowiada Ci temat to nie pisz w nim albo zgłoś do moda niech usunie ;D

Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol, Deca, Metanabol...

Następny temat

Mega-H skonczony cykl.

WHEY premium