SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla mało wymagającego!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 142
Witam, zastanawiam się nad jakimś delikatnym cyklem, który da mi niewielką, lecz dobrej jakości masę. Mam 176cm wzrostu, 73kg wagi, ok 10% fatu, 39 lapa, klatka ze 112, pas z 82, udo ok 56. Chodzi mi, o jakies 5-6kg suchutkiej masy, o doskonalej definicji. Planuje bolta 10tyg z winem 100caps (4 dziennie przez 25 ostatnich dni cyklu) i pojawia sie pytanie, czy przy diecie 3600-4000kcal to osiągnę? Nie chcę propa, enana, deki itd. Zależy mi na niskiej toksyczności, braku aromatyzacji itd. Myslalem nad trenem, ale po nim odp*****la, a ja jestem juz dosc impulsywny. Co sadzicie? Jest to realne? Czy jednak nie obejdzie sie bez trenu?

Soldier

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
kolego zrob normalny cykl jak sie uparłes typu:1-8 prop lub 1-6 mietek lub 1-10 enan cos wybierz.....
Trzymaj nisko wegle, pilnuj michy i bedziesz zadowolony. Prosto, skutecznie i sprawdzone:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ankieta działu, nawet nie napisałeś ile masz lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364392 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wpis do powiadomek. Zapowiada się ciekawie .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
kolego nienadajesz sie na saa!! piszesz ze niechcesz testosteronu( boisz sie skutków) a chcesz tren...Poczytaj troszke o saa, tren to jest ostatni srodek po który powinno sie siegac.Jak przerobisz juz wszystkie koksy to wtedy przyjdzie czas na tren!! Tak powinna wygladaaac kolejnosc.
Jak chcesz koksowac to musisz liczyc sie ze skutkami, niema nic za darmo.Masz efekty i sa skótki tak to wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
a to ze Ci odpierd..a..la.. jestes impulsywny to cos takiego sie leczy bo to nie jest normale.Jak ktos jest j**n..ety to do psychiatryka.
A to ze po koksie odpierd... to jest mit i wymysl ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
cykl na testosteronie jest o wiele, wiele mniej "toksyczny" niz zaproponowany przez Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zolo333
a to ze Ci odpierd..a..la.. jestes impulsywny to cos takiego sie leczy bo to nie jest normale.Jak ktos jest j**n..ety to do psychiatryka.
A to ze po koksie odpierd... to jest mit i wymysl ludzi.
skąd te wiadomosci ???
widziałes człowieka co 20-30 lat był na koksie?
ja widziałem i powiem Ci chłopie ,ze jestes w strasznym błędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
nie ma co sie oszukiwac, na koksie szybciej puszczaja nerwy. Jeden bedzie mnie agresywny, drugi bardziej ale na pewno nie bedzie tak jak przed cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
"widziałes człowieka co 20-30 lat był na koksie?
ja widziałem i powiem Ci chłopie ,ze jestes w strasznym błędzie
"

Zaj**iste porównanie,30 lat na koksie,a autor ma pewnie z 20lat

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2013-03-02 20:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
po koksie odp*****la ale koks czytaj kokaina a nie saa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol po iniekcj

Następny temat

Muscle Test-Burneika Sports

WHEY premium