SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla 16sto latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich doradzcie mi czy to dobry cykl 100bulgarskiej metki(podobno tak czysta jak polska)7apm.po 2ml.greckiej i 20 tescia propionat jaki moge sie spodizewac ekektow zalezy m ibardzo na poprawieniu sily.tylko niepiszcie o moim iweku nic zlego bo iwem ze niedobrze brac w tym wieku mam 16 lat 186cm 90kg(miesnie nie tluszcz)wycisk 122kg w kablu 41,5.w rzyciu wziolem 280 mety 100 wistrolu(na nim ise zawiodlem bardzo)5 omki po ktorej mialem problemy zdrowotne i 6cm deci greckiej.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Chlopie ty sie bedziesz w wieku 30 lat na smar do czolgu nadawal . Albo ci watroba siadzie albo zaczniesz miec chorobe wiencowa w wieku 30 lat . Wez idz lepiej badania szczegolowe zrob , jestem prawie pewien ze bedziesz mial gowniane wyniki , i pierwsze co sie lekarz ciebie zapyta to ile wziales .

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory za ten temat ale mi sie pomylilo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
?

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziw sie że miałes takie problemy!Chłopie masz 16 lat!Dla mnie jest to niepowazne aby w tym wieku tak niszczyc sobie zycie!No ale pewnie zaraz napiszesz "Decyzja już podjęta"!Twoje zycie Twoja sprawa!A cyklu Ci nie rozpisze bo nie wiem!
P.S.Co mamy brać pod uwagę mówiąc "kabel"?Ja mam w kablu 18 ale widzę że Ty nieźle trzepałeś skoro Ci 41 narosło!Podobno na sterydach tak jest!Ze albo maleje albo sie powieksza!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabel to znaczy biceps widze ze na silce cie nienauczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłke mam w domu-wystarczającą!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
o co chodzi ze np ruski metan jest mniej "czysty" niz polski ? Jak to rozumiec ze jest czystszy, w jakim sensie ? Co oni szczaja do tego czy jak ze jest brudnieszy ?




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Zmienilem tytul bo tamten byl mylacy......

-Moderator dzialu doping-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Gary 25 - po prostu zauważ, że przy identycznej zawartości środka czyli 5mg tabletki polskiego metanabolu są znacznie mniejsze.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
czyli ze w w tabletce rosyjskiej 5mg jest wieksza zawartosc metanabolu, niz w polskiej 5 mg ?




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Nie jest, i***** wie po co daja wypelniacze jakies i inne gowna, najmniejsza to chyba jest bulgarska albo British dispensery, polowa ruskiej.

-Moderator dzialu doping-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam OWERa ze Szczecina - mam pilna sprawe, a nie moge go znalezdz w postach

Następny temat

ból po winstrolu...

WHEY premium