SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl dla 30 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
witam dziś kolega poprosił mnie o pomoc w rozpisaniu cyklu

kolega
wiek 30 lat
wzrost koło 180-185cm
waga 100kg
cykl pierwszy by był

diety brak czyli je 3 normalne posiłki jak śniadanie obiad kolację ale w ciągu dnia dokłada 2-3 posiłki jak miesa kasze jajka itp

nie chodzi mu o zrobienie nie wiadomo jakiej masy tylko chodzi o zrobienie kilku kilo a najbardziej poprawa siły jak i poprawa wydolności seksualnej

do wyboru ma tylko omnadren ale prosto z apteki posiada kilka paczek nie chce innych srodków z piwnic itp no i nic innego nie zdobędzie i mojej pomocy w załatwianiu czegoś też nie chce acha ma tez nolvadex

w zasadzie to nie widze problemu w rozpisaniu mu czegoś sam bo mam za soba kilka kuracji mi chodzi o rozpisanie pod ta osobę

teraz tak ja mysle 500-750mg omki w tygodniu bo ostatnio taka moda na minimum 500mg i zastanawia mnie dawka 250mg która była rozpisywana lata temu i tez sie rosło a z tego co widze to czym wiecej omki ktos wbije tym mniejsze efekty fakt były tam jakies problemy wiecie o co chodzi

i teraz tak kiedyś polecało sie kupienie 100tab mety polskiej i zjedzenie jej na 2 cykle jesli chodziło o 1 cykl teraz 100tab ale juz (10mg) wiec wiele sie zmieniło i zastanawia mnie czemu

nie wiem czym sie kierowac układając mu cykl czy dawkami z przed lat czy tymi rozpisywanymi na dzień dzisiejszy

napisał mi ma 8 paczek omki

rozpiszcie to
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
doradziłem Ci co ma zrobić
przy tej "diecie"którą rozpisałeś wbijając omke stanie się zwykłym prosiakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
ja tu jeste laik ale ty to ****.......a masakra jestes!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
masakra bo pytam jak to jest z tym co było kiedyś a tym co jest teraz i pytam jak mu rozpisać cykl

jesli nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
1. WIEK: 30
2. WAGA: 101
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo:
-talia: 100
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA: je zdrowo i często ale nie posiada
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING: 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa siła poprawa jakości seksu
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: powiedział ze nie czuje sie jak młody byk
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: seria 120
-martwy ciąg: 135
-przysiad: 280kg na suwnicy na sztandze nie sprawdza

zaznaczam cwiczy dla siebie głównie na siłe ogromne mięsnie go nie interesuja dla tego nie chodzi mu o robienie wielkiej masy a pomoc w budowaniu siły i jak wiadomo seks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
oma solo jest do du..zalejesz sie woda i spuchniesz!to nie bedzie prawdziwy miesien tylko woda!!!!!daruj sobie ten omnadren!!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
om to bardzo dobry mix testa ale do niego musi byc micha zgrana inaczej moze wyjsc tragedia, skupilbym sie pierw na przylozeniu do diety

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
sam osobiście brałem omnadren i twierdze ze jest bardzo dobrym srodkiem na mase siłe jak i poprawą w seksie a zalanie wodą jest przyczyną zle przeprowadzanego cyklu dawek jak i diety wiec nie pisz głupot skoro nie masz wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
mam bo sam brałem!!!i sam tez moge stwierdzic ze oma jest ok!jesli miche masz dopieta na ostatni guzik tak jak pisze yaaraass!!ale mysle ze lepiej połaczyc cos do niej!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
Yaaraass

zle z jedzeniem u niego nie jest na snaidanie zamienił białe pieczywo na ciemne nie je go z 1 plasterkiem szynki a z 2 jak je z pasztetem to nie smaruje go jak masłem tylko grubo na obiad zawsze ma 2 dania zupa i mieso sórówka ziemniaki to chłop z wioski zle nie ma

Do tego ma darmowe mleko jajka mieso z czego dziennie wypija 1-2 litry i zjada koło 10jajek nie wliczając standardowych 3 posiłków

nie ma sie co oszukiwac z dieta ze ma i to dobra bo dieta tego nie mozna nazwac ale je sporo i je dobre jedzenie a watpie ze połowa ludzi w tym dziale ma diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
zamienił białe pieczywo na ciemne nie je go z 1 plasterkiem szynki a z 2 jak je z pasztetem to nie smaruje go jak masłem tylko grubo na obiad zawsze ma 2 dania zupa i mieso sórówka ziemniaki

To zayebista dieta. Piszesz, ze ma mieso, jajka i mleko. Niech sie na tym skupi. Duzo miesa, bialka jaj (jakies zoltka tez moga czasem byc), nieduzo mleka, do tego jakas kasza gryczana, ryz i bedzie dobrze.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-01-26 16:12:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o poradę!!!

Następny temat

cypek+winiarz+propek

WHEY premium