SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl sterydowy dla 30 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Witam. a wiec prosilbym tu wszystkich doswiadczonych o ulozenie dla mnie cyklu sterydowego. Mam 30 lat, trenuje okolo 6 lat, wczesniej od 16-go roku zycia trenowalem sporty walki (karate, muay thai) dzieki czemu latwiej lapie kontuzje np.kolan.. Mam 170 cm wzrostu, 81 kg wagi, w bicepsie 41 cm, w pasie 89cm, posiadam tendencje do tycia moze niewielka ale zgubione kilogramy np. po przebytej chorobie szybko odrabiam. Wyciskanie na laweczce to 135 kg na trzy ruchy w 5-tej serii moze max wezme 140. Z przysiadami i martwym nie jest za dobrze bo staram sie robic stalym ciezarem serie okolo 100, 110 kg ze wzgledu na moje slabsze stawy kolanowe, chciaz mam zapas na wiekszy ciezar nie wiem ile maksymalnie wyciscne.. Jesli to za slaby opis to nie zamykajcie zaraz tematu. Odpowiem na wszystkie pytania :). Zalezy mi na suchej masie miesniowej, i dopracowac te partie miesniowe ktore mam slabsze. Myslalem o dwoch krotrzych cyklach, ale nie wiem czy w moim przypadku nie jest lepiej zrobic jeden dluzszy. Do cyklu chcialbym wlaczyc decadurabolin, dlatego prosze uwzglednijcie to w swoich wypowiedziach. Nie wiem tez czy na pierwszy cykl deca bedzie dobra, ale mam cicha nadzieje ze podreperuje moja tkanke chcrzestno-kostna. Jesli sie myle prosze napiszcie o tym. Prosze o powazne odpowiedzi, i dokladne opisy najlepiej osob ktore posiadaja dosc bogata wiedze na ten temat. Dziekuje i czekam na fachowa odpowiedz. Pozdrawiam. Patryk


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 30

Waga: 81

Wzrost: 170

Obwód klatki: 114

Obwód ramienia: 41.4

Obwód talii: 89

Obwód uda: 59

Obwód łydki: 40

Staż na siłowni: okolo 6 lat

Ilość spożywanego białka: roznie bywa okolo 100g moze 120

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: nie wiem czy to wazne ale majac 19 lat wzialem 5 zastrzykow omnadrenu i troche metanabolu,

Trening: 3, 4 razy w tygodniu

Cel cyklu: poprawic ogolnie sylwetke, nabrac troche suchej masy miesniowej

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: ??

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tendencja do tycia raczej

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: predzej do lysienia

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 140

Martwy ciąg (MAX): 130 lub troche wiecej

Przysiad (MAX): nie sprawdzam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
posluchaj sie chudziny i szczura bo madrze prawia.
krotkie cykle to jak chodzenie na dyskoteke i powrot do domu przed 22.00(wszystko sie ladnie rozkreca a ty juz konczysz)

jesli chcesz zrobic 2 cye to zrob 1 testa solo a na drugo cykl doloz metke lub sprobuj zwinem- moze nie bedzie tragedii w stawach.
ja teraz lece balkana juz 5 tygodni i stawy nawet nie daly o sobie znac a rok temu na stanoxie bolaly. fakt ze w tym roku nie szaleje z ciezarami wole wykonac poprawniej i wolniej opuszczac niz targac wielkie ciezary.
do tego podstawa jest dieta. jesli jej bedziesz pilnowal to nie zaleje cie fatem

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
sugerowalbym:
12 tygodni, 500mg testo na tydzien, dlugo estr (enan,cypio), 2 zastrzyki w tygodniu po 250mg.

optimum w twoim przypadku, moim zdaniem.
1

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Jeżeli masz tendencje do tycia wolałbym Ci zaproponować Test Propionat czyli krótki ester, zamiast tego Test Prolongatum (czyli długiego estru) w połączeniu z winstrolem.

Cykl 8 - 10 tygodni: Co drugi dzień Test w dawce 50-100 mg naprzemian co drugi dzień Wino w dawce 50-100 mg

I ułóż dobrą dietę ponieważ koksy nie pomogą Ci w zmianie wyglądu jeżeli nie masz dopracowanej diety. Wiem z własnego doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
napisal o slabych stawach wiec winko moze je tylko dobic
zacznij od diety i sam test ci wystarczy, jak ogarniesz te dwiw zeczy bedziesz zadowolony, jak przypilnuje miche to niema zbyt duzej roznicy w takiej dawce miedzy dlugim a krutkim
ja na cyprio sie wycinam a tez mam spore trendencje do tycia tzn do lapania smalcu glownie na brzuchu
a na stawy mozesz dawac jakies preparaty do tego przeznaczone
zachowujac odpowiednia technike niemusisz dawac tak duzych ciezarow (pozytek dla stawow) a miesien bedzie rosl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
j/chudzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Dziekuje ze piszecie, ale chcialbym uzyskac bardziej konkretne odpowiedzi. chce zamknac sie w 6, max 8 tygodniach. Napiszcie co moge dolaczyc do decadurabolinu w jakich dawkach mam stosowac kazdego tygodnia od poczatku do konca. Testosteron i decadurabolin czy to wystarczy, czy moze trzeba dolaczyc cos jescze. Jak odblokowac organizm i co stosowac, kiedy zaczac wogole odblokowywac sie stosunkowo do zrobionego cyklu. Licza sie dla mnie konkrety. Prosze bardzo o pomoc w zrobienu tego cyklu w rozpisaniu go na kazdy tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
6/8 tygodni to jedynie prop solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
6 to bardzo malo. ile zrobisz treningow przez 6 tygodni, kiedy miesnie beda mialy czas na wzrost w tym czasie? ile bedziesz mial czasu na poprawe cech motorycznych, wykorzystanie innych dzwigni, trening rozwijajacej sie sily?

moim zdaniem 12 tygodni nie jest zadna przesada.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
OK. Moze i masz racje co do 12 tygodni i pewnie ja masz, ja myslalem od dwoch krotkich cyklach po 6 lub 8 tygodni z przerwa pomiedzy nimi. Nie znam sie na tym dlatego jestem na tym forum i licze na Wasze doswiadczenie i pomoc. W internecie mozna znalezc mnostwo cykli sterydowych, ale ja chcialbym zeby ten cykl byl sprawdzony i dopasowany.
W takim razie jesli moglbys mi rozpisac taki cykl na te 12 tygodni lacznie z odblokiem i srodkami ktore mam stosowac to bede bardzo wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
chudy napisał jak ma wygladac cykl wyżej,
ja dodałbym jedynie do niego 20-30mg metanabolu przez pierwsze 4 tyg

odblok
10 dni po ostatnim zastrzyku 100 mg clomidu przez kolejne trzy dni nastepnie 2 tygodnie po 50mg.
jak mialoby leciec hcg to 500iu e4d przez cały cykl.

zdrowia

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jak będziesz trzymał porządną dietę to myślę, że cykl 1-10 t.enan 250 mg e4d będzie jak najbardziej ok. Skończyłem niedawno podobny i nie zalało mnie wcale, a wręcz przy odpowiednim balansowaniu węglami udało mi się zrzucić dwa centy w pasie. odblok dwa tyg. po ostatniej iniekcji clom 3 dni 100 mg i do końca 50 mg (w sumie 24 tabl.) i pomyślał bym o hcg, ale jak stosować to już bardziej kumaty musi ci napisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na cykle

Następny temat

meta tajlandzka

WHEY premium