SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl sterydowy dla 30 latka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. a wiec prosilbym tu wszystkich doswiadczonych o ulozenie dla mnie cyklu sterydowego. Mam 30 lat, trenuje okolo 6 lat, wczesniej od 16-go roku zycia trenowalem karate dzieki czemu latwiej lapie kontuzje np.kolan.. Mam 170 cm wzrostu, 80 kg wagi, w bicepsie 41 cm, w pasie 86cm, posiadam tendencje do tycia moze niewielka ale zgubione kilogramy np. po przebytej chorobie szybko odrabiam. Wyciskanie na laweczce to 135 kg na trzy ruchy w 5-tej serii. Z przysiadami i martwym nie jest za dobrze bo staram sie robic stalym ciezarem okolo 100, 110 kg ze wzgledu na moje slabsze stawy kolanowe, chciaz mam zapas na wiekszy ciezar.. Jesli to za slaby opis to nie zamykajcie zaraz tematu. Odpowiem na wszystkie pytania :). Myslalem o dwoch krotrzych cyklach, ale nie wiem czy w moim przypadku nie jest lepiej zrobic jeden dluzszy. Do cyklu chcialbym wlaczyc decadurabolin, dlatego prosze uwzglednijcie to w swoich wypowiedziach. Nie wiem tez czy na pierwszy cykl deca bedzie dobra, ale mam cicha nadzieje ze podreperuje moja tkanke chcrzestnokostna. Jesli sie myle prosze napiszcie o tym. Prosze o powazne odpowiedzi, i dokladne opisy. Dziekuje i czekam na fachowa odpowiedz. Pozdrawiam. Patryk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym pytaniem zapraszam do tego działu po wcześniejszej rejestracji - https://www.sfd.pl/Doping-f14.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai Siedlce

Następny temat

Trening i suple

WHEY premium