SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenie Hantlami - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
mam takie pytanie otoz slyszalem ze przy cwiczeniu hantlami mozna je przy koncu obracac. czyli jesli na dole mam hantle tak _._ to przy gdzies w polowie zaczynam je obracac i na gorze sa tak \./ i teraz nasuwa sie moje pytanie co daja takie skrety hantlami ? i czy jest to lepsze niz normalne wyprosty ? mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

Zmieniony przez - Chezzo w dniu 2009-02-20 16:15:28

Zmieniony przez - Chezzo w dniu 2009-02-20 16:16:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest cos takiego, jak sie robi cwiczenia na barki wyciaskanie w gore to jakies skrety sie robi, ale to raczej nie ma wiekszej roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Dawido mylisz się. Spróbuj np biceps przed lustrem napiąć i skręcaj nadgarstkiem. Zobaczysz różnice

Do autora owszem jest takie coś i nazywa się to supinacją nadgarstka. Jest to ważne ponieważ pozwala zaatakować inne rejony ćwiczonego mięśnia lub po prostu( np tak jak w bicepsie) przejść z 1 głowy na inna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha to sorry za bląd ziomlogos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Następnym razem upewnij się zanim coś napiszesz. Wprowadzanie w błąd grozi banem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
To się nazywa supinacja, robi sie to w celu utrzumania stałego napięcia bicepsów.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
dobra dzieki o barkach juz wiem poprosty raz bede robil tak raz tak a czy to ma sie tak samo do klatki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Tak owszem, jeśli robisz wyciskanie hantlami możesz spokojnie robić supinację Gorzej jak ćwiczysz sztangą

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5

Następny temat

podciaganie,hiit

WHEY premium