SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciaganie,hiit

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
witam mam do was takie pytania:
jestem w stanie podciagnac sie na drazku jakies 6-7 razy bo nigdy tego nie robilem a mam zamiar do treningu hst wprowadzic wlasnie podciaganie wiec musze podciagnac sie jakos 15 wiec czy znacie jakies plany lub macie jakies dobre rady zeby poproawic sile w podciaganiu???? trening armstronga odpada poniewaqz mam dostep do sioowni tylko 3 razy w tyg. i mam jesazcze jedno pytanie - slyszalem ze jesli robi sie teening fbw i hiit to lepiej wywalic z treningu silowego nogi poniewaz dostaja one dobrze przy hiit. wiec jesli robie w hst naprzemiennie przysiad i mc to mam robic sam mc???

dziekuje z gory za kazda pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Zadnego przysiasu nie wywalaj. Zacznij wiosłować sztanga lub hantlami. Podciągać się możesz z szybsza fazą pozytywną sek trzymaj i powoli faza negatywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
no ale wlasnie slyszalem ze powinno sie wywalic wtedy przysiady bo przy hst sa bardzo mocno zaangazowane nogi. robie wioslowanie ale od dluzszego czasu sila w podciaganiu na drazku u mnie stoi. dzieki za pomoc:) jeszcze jakies sugestie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
przy podciąganiu podłóż sobie coś pod nogi np.ławeczkę czy taboret i delikatnie sobie pomagaj przy podciąganiu. opuszczaj się już o własnych siłach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jeśli masz partnera w ćwiczeniach to niech Ci pomaga np podnosząc za kolana albo kostki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
dzieki a czy jest wiecej takich planow jak np metoda amstronga???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
https://www.sfd.pl/search.asp poszukaj no i po prostu zacznij czytać forum dużo ciekawych rzeczy się tu dowiesz bo jak na razie masz aż 1 przeczytany art.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
czytalem naprawde duuuzo zanim sie zarejestrowalem tylko ze znalazlem o tym tylko trening tego amstronga i tyle i dlatego pytam bo tak to bym nie zzakladal niepotrzebnego tematu bo miabym gotowaq od razu podana odpowiedz na moje pytanie - wiec po co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie Hantlami - pytanie

Następny temat

spilt jaki?

WHEY premium