SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2786
Ja już przestałem tego używać (dicortineff) bo nic nie jest lepiej a nie wiem czy nie gorzej nawet :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
Ja kiedyś używałem maści bodajże Dermaknel. Po jakichś może 3 dniach już było widać poprawę...Maść nie jest jakaś droga, kosztuje może trochę ponad 10 zł nie wiem dokładnie ile bo już dość dawno jej używałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Ja używam "Benzacne" po której efekty są świetne. Na początku stosowania masz wszystko pięknie schodzi w mgnieniu oka, no ale twarz sie wysusza moze nie tak jak przy lekach na bazie spirytusu ale jest najlepsza z jakich kiedykolwiek stosowałem. A kosztuje z 8-9 zł.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Hej chciałam napisać że maść Dicortineff NAPRAWDE DZIAŁA!!! Kłopoty z tradzikiem mam juz bardzo długo i próbowałam chyba juz wszyskiego i niestety nic nie pomagało oczywiście do tej pory :) 3 dzień stosuje maść i naprawde są efekty :)!!!!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260
Jogger napiał - Generalnie trądzik jest spowodowany przez reduktazę wyzwalającą dihydrotestosteron. Jego receptory blokują popularne środki chroniące prostatę. No i dał pare przykładów. Ale mam pytanie czy te środki mogą brać dziewczyny ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Blokują receptory DHT, więc działają niezależnie od płci kobiety też produkują testosteron, choć w niewielkich ilościach, generalnie najwięcej w okresie okołoowulacyjnym

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260
Dzięki wielkie mam jeszcze 1 pytanko-przez jaki okres to się bierze? Stale? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Po ustabilizowaniu się gospodarki hormonalnej problem ustępuje w sposób naturalny.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Olej laurowy tez jest rewelacyjny na pryszcze - do stosowania punktowo.
Troche smierdzi ale bardzo sobie go ludzie chwala.
1

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Ja tez uzywam Silicol Skin i jestem z niego bardzo zadowolona. Mialam mnostwo takich drobnych krostek/pryszczy na czole. Kumpela mi polecila, ale powiedziala ze musze byc cierpliwa. Po tygodniu stosowania silicol skin zaczelam zauwazac zdecydowana poprawe. Kupuje na allegro bo tam jest taniej niz w aptece :)Pozdrawiam wszystkich pryszczowcow :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

10 moich przykazań

WHEY premium