SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Joggera / zestwa blokujący DHT / Trądzik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Witam od ok. 9 dni stosuje taki zestaw preparatów :

- Olej z pestek dyni: na początku w kapsułkach teraz w postaci oleju z pestek dyni jedną łyżeczkę przed posiłkiem 2 razy dziennie
- Olej z zarodków kukurydzy: Prosterol wg. ulotki czyli 2 kaps. 2 razy dziennie
- Owoc palmy sambal: kupiłem preparat 450mg Saw Palmetto firmy Puritan's pride 2-3 kaps. dziennie
- Śliwa afrykańska: Poldanen wg. ulotki czli 4 tab 2tab dwa razy dziennie wszystko razem przed posiłkiem rano i wieczorem

i moje pytanie .
1. czy to aby nie jest za dużo ? ile Ty Jogger bierzesz i kiedy ?
2. Czy to możliwe aby od tych preparatów bardziej przetłuszczała mi się skóra i powstawały zaczerwienienia

Czy ktoś się w/w zestawem wyleczył już ? Proszę o wypowiedź wszystkich którzy brali ten zestaw .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
ale tego łykasz....
Masz pewność że to poziom DHT jest problemem? i Jest za wysoki?
Teoretycznie wszystko co zawiera fitosterole sojowe (zwłaszcza beta-sitosterol) powinno obniżyć poziom DHT...jesli to on jest problemem

Zmieniony przez - lessie w dniu 2009-11-10 12:13:44

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Nie mam pewności , ale wyeliminowałem dwa inne prawdopodobne przyczyny
1. Jelitową – przeszedłem 10 dniową głodówkę oczyszczającą z lewatywami która wyeliminowała wszelkie złogi , zalegania , bakterie , etc. w jelitach . troszkę pomogło ale nie tak jak bym się tego spodziewał ale na pewno wyszło mi na zdrowie . polecam generalnie
2. Bakteryjną – poziom higieny na przestrzeni ostatniego roku podniosłem do przesady w niektórych względach .

Więc stawiam na hormony ... mam ostrą dietę , po głodówce jem nadzwyczaj zdrowo , nic więcej mi do głowy nie przychodzi .
postanowiłem zaryzykować , przeczytałem wypowiedź joggera w której pisał że może pomóc lub po prostu nie zadziała . ale chyba odstawie stopniowo , bo robi się nie ciekawie , na początku było bardzo ok. byłem pobudzony , troszkę agresywny , natomiast teraz tendencja odwrotna (depresyjna)

dlatego pytam czy to nie są za duże dawki , bo wydaje m się że hormony mocno spadły i z tąd ten nastrój ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Zamiast wlewać litry wody w okrężnicę, popadać w nerwicę natręctw na punkcie higieny i bawić się w młodego endokrynologa powinieneś iść do dermatologa.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Byłem raz - powiedział że mam mały problem i zapisał izotexin - żel teraz ide do drugiego podbno najlepszy w mieście (miesiąc czekam na wizyte). faktycznie problem nie jest duży aczkolwiek przybija psychicznie ... a o dermatologach naczytałem się dużo złego ... liczę na tego do którego idę zobaczymy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja biorę po 1 kapsie po treningach i jest OK, gdy coś mi wywali mimo to to jeszcze raz przed snem. Ew. możesz odstawić Poldanen, bo blokuje głównie aromatazę.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obliczanie swojej diety...

Następny temat

Powrót na formę na wiosnę

WHEY premium