SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Bierz zestaw powyższego typu. Blokują działanie DHT wszędzie

rozumiem że chodzi o te śliwy afrykańskie , sambale czy coś tam ale , gdzie ja mam to kupić ? i jak to nazwać żeby było wiadomo o co biega ? no i oczywiście jakie koszty są tego bo od początku dojrzewania walcze z trądzikiem, czasami nie ma go , a czasami jest na twarzy i plecach, masakra

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Śliwa - Poldanen
Sambal - Fitoprost
w aptece - ceny rzędu kilku dych każdy

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
thx

jeszcze się dopytam , czy jeśli zakupie i będę stosował Poldanen i Fitoprost to po jakim czasie spodziewać się efektów ? i może jakieś jeszcze wskazówki od ciebie co do leku , ile , jak itp ? czy wystarczy stosować zgodnie z instrukcją na opakowaniu ? z własnego doświadczenia wiem że nie zawsze dlatego pytam

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-06-19 13:39:50
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja miałem zawsze syfy jakiś czas po treningu więc biorę zestaw zawsze po siłce i nie ma problemu więc jeśli obrzuca cię np. po nocy to warto brać stale wieczorem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
okej , jeszcze raz serdeczne dzięki

pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przypomnę tylko, że biorę po 1 towarze z każdej pozycji z listy na poprz. stronie, tzn. oprócz tych 2 ostatnich jeszcze prosterol i prostogal. Można je traktować jako zdrowe tłuszcze (NNKT) z grupy Omega6

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2786
Wczoraj na wieczór posmarowałem twarz tym DICORTINEFFem, na razie bez rewelacji jak to inni zachwalają ale zobaczymy co będzie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Mi znacznie na diecie wysokotłuszczowej polepsza się cera, wiele osób zauważyło podobny efekt z tego co widziałem na forum.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bo od przetworzonych produktów wyrzucane są syfy (u części osób), po ostrym zresztą też

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
hmmm ja Dicortineff dostałem na katar ;) od laryngologa - i pomaga :D

Ale czy na trądzik hmm spróbuje, bo mi zostało 1 opakowanie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

10 moich przykazań

WHEY premium