SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik a solarium?!?!?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2066
Witam! Jezeli takie posty juz byly to sorki ale naprawde nie mam czasu szukac, a zalezy mi na czasie Moje pytanie brzmi: Czy majac na twarzy troche pryszczy (nie jest ich za duzo, ale czasem sie nasilaja) i stosujac obecnie davercin moge zaczac chodzic na solarium. Wybieram sie teraz pierwszy raz na solarium i nie wiem czy to, ze mam troche tych pryszczy i stosuje teraz ten lek nie przeszkadzaloby? Moje watpliwosci pojawily sie dlatego, ze ktos mi powiedzial, ze przy pryszczach i stosowaniu davercinu moga pojawic sie jakies czerwone plamy na twarzy jak bede chodzil na solarium? Czy to moze byc prawda? Jak sie wogole ma solarium do tradziku?? Za odp. nagrodze sogiem

Only the strong will survive!!!

Only the strong will survive!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
nigdy przed solara nie smaruj sie niczym (tzn. zadnym lekiem, ew krem do opalania, ale skoro masz tradzik to nie polecam kremu). poza tym najlepiej wylacz lampy na twarz czesciowo lub calkowicie

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 301 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6385
neftan niczym...? no nie wiem ; \ Przeciez są specjalne kosmetyki do opalania na solarium i je wręcz NALEŻY stosowac.... wlasnie przed wczoraj poszedlem na sucho, (krem sie skonczyl ) i wynik jest taki ze sie spaliłem ;-( ...wszystko mnie szczypie i boli

Krem do opalania obowiazkowo moim zdaniem jesli dbasz o skoore...
Druga sprawa ze nie nalezy mieszac niektoorych kremów i masci bo podczas opalania mogą wystąpić nieporządane reakcje

Tak więc, nie powinienes się smarować żadnymi "lekami" przed solarium....

Ale moze ktos kto zna sie na składzie i zasadzie dzialania tego kremu sie wypowie.....

pozdriawiam

-----------------------------------------
Mam Własne Zdanie Ale Sie Z Nim Nie Zgadzam
Studium Psychologii Psychotronicznej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 301 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6385
...pisząc krem do opalania mam na mysi balsamy i olejki oczywiscie

-----------------------------------------
Mam Własne Zdanie Ale Sie Z Nim Nie Zgadzam
Studium Psychologii Psychotronicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
zauwaz ze kolega ma tradzik, a wiec musialby uzyc kremu, krem natluscilby twarz a to b.niekorzystne (powinna byc zawsze oczyszczona), po solarium nie powinno sie myc skory, wiec krem nadal bylby nalozony na twarz i moglby powodowac blokowanie porow, a jakbys chcial nalozyc i pozniej zmyc, to musisz najpierw umyc twarz, nalozyc krem, pozniej dawka slonca i znowu zmywac - twarz nie lubi jak sie ja zbyt czesto kremuje i myje na zmiane.
jak sie dopasuje odpowiednio dlugosc opalania to sie nic nie spali (chyba ze kolega ma rude wlosy, piegi i bielutka cere - wtedy balbym sie nawet przekroczyc prog solarki). nigdy nie uzywalem zadnych kosmetykow do opalania (jezeli chodzi o solarke) i tylko raz (pierwszy) sie przypalilem troszke. ale to delikatnie. ogolnie skora twarzy szybko sie starzeje przez slonce wiec radzilbym jak juz wczesniej mowilem wylaczac lampy na twarz. zawsze na pol godziny przed opalaniem biore prysznic i pozostawiam skore bez zadnych kosmetykow. jezeli kolega ma tendencje do przesuszania sie miejscami skory (czyli ceraz mieszana) polecam Nivea soft - swietnie nawilza, stosowalem podczas kuracji Roaccutane kiedys skora jest naprawde momentami b.sucha i wrazliwa.

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 301 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6385
Neftan no cooz ...tak jak moowisz

.....ja jednak jestem za stosowaniem samych kosmetykoow do opalania - ale to dlatego ze mam bardzo delikatną skóre (...fototyp 3 raczej...)

pozdrawiam

-----------------------------------------
Mam Własne Zdanie Ale Sie Z Nim Nie Zgadzam
Studium Psychologii Psychotronicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
no ok. moze niech sam zainteresowany cos powie o sobie(jaki fototyp i typ skory)...bo chyba sie znudzil .

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
Krąży taka opinia że pryszcze wysuszają sie pod wpływem solarium.więc są osoby które mają pryszcze i chodzą sie opalać myśląc ,że znależli jakiś cudowny środek na tę dolegliwość.ale z tego co wiem to solarium owszem wysusza pryszcze początkowo ale pobudza też pory do działania i wyskakują nowe.specjalne lampy (które nie opalają )są dobre na pryszcze.

Więc można spróbować pójść i zobaczyć co się bedzie działo .
A najlepiej spytać dermatologa lub ewentualnie pani z solarium(ale one nie zawsze posiadają wiedzę)


pozdrawiam

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
pani z solarium na pewno stwierdzi ze przeciez slonce jest swietne na tradzik. to nieprawda. tak jak mowisz, na poczatku poprawa a pozniej jest duzo, duzo gorzej. dlatego polecam WYLACZENIE LAMP NA TWARZ. twarz masz odkryta i tak przez caly rok wiec chcac czy nie dociera do niej jakies tam promieniowanie sloneczne, nawet w zimie, troche tez sie opali.

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
słońce i solarium to fałszywi przyjaciele trądziku.krosty i wogóle ten bajzel znika pod wpływem promieni ultrafioletowych poniważ mają działanie przeciwzapalne.ale opalanie skóry powoduje pogrubienie skóry powodując zatykanie porów i powstawanie zaskórników, po pewnym czasie przechodzą w stan zapalny.aby tego uniknąć nalezy stosować lekki nietłusty krem z filtrem przed ekspozycją na opalanie również solarium

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
Lepiej w ogóle się nie opalaj jeśli leczysz trądzik famakologicznie(doustnie i powierzchniowo), bądźpo leczeniu wstrzymaj się jakieś 2 tygodnie przed wizytą...Znajoma miała taka historie z solarium i lekarstwem na wypryski , że zamist pojechać na sywestra-wylądowała na tydzień w szpitalu!

^~.:WITAM!JESTEM TU NOWA!:.~^

..Mo` NRG...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posladki-czy wy kobiety to lubicie???

Następny temat

dieta tłuszczowa???

WHEY premium