SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codziennie bieganie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wiesz maraton "przebiegłam " bez przygotowania i bez wcześniejszego biegania dłuższych dystansów...koronę półmaratonów zrobiłam i połówek w życiu sporo zrobiłam.... i na biegach ulicznych nawet przy tych długich dystansach jest mnóstwo amatorów którzy truchtają i Ci faktycznie sylwetki nie mają... jednak przy dłuższym bieganiu kilka razy w tygodniu w przyzwoitym czasie nie ma opcji żeby nie zrobić sylwetki. Nie ukrywam, że moje ciało wyglądało wtedy jak dla mnie najlepiej i mogłam pochłaniać milion kalorii bez wyrzutów sumienia. Teraz biegam mało, prawie w ogóle bo od ponad 3 lat głównie crossfit. Biegam te same trasy szybciej jak już sie zdecyduję na start ale nogi niestety nie są takie smukłe tylko bardziej zbite, ręce to samo i brzuch już nie jest taki wklęsły jak przy bieganiu .... także dystans nie ma tutaj znaczenia. Półmaraton można przebiec ze spora nadwagą, maraton też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kumpel biega, no i chudzina taka że nie wiem, prawie kości mu widac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
większość ludzi chce być szczupłych, nieumięśnionych ale z drugiej strony nie ma co wpadać w anoreksje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 63
Przy dłuższych dystansach od 10 km zalecałbym bieganie co drugi dzień. Przy codziennym organizm nie nadąża się regenerować i łatwiej o kontuzje, problemy zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699723
Kolego patrz na daty . Wszystko będzie zależało od zaawansowania i celu treningowego .
Nie potrzeba długich sesji cardio i nie trzeba wykonywać cardio każdego dnia, aby uzyskać więcej korzyści zdrowotnych. Ważne, by poza treningiem o charakterze aerobowym wykonywać również treningi z obciążeniem, dzięki którym wzmacniamy mięśnie, jak również naczynia krwionośne. Część sesji cardio warto zamienić na krótkie i bardzo intensywne treningi interwałowe. Zaoszczędzimy w ten sposób czas i osiągniemy jeszcze więcej korzyści zdrowotnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ketogeniczna

Następny temat

Dieta ektormorfik problemy z przybraniem

WHEY premium