SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca-Cola to jest to!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
Qurczak ale pomysl co mowisz...

Pij zwyklej coca coli 1-2l dziennie i zobaczymy jak bedziesz wygladal. Jak bardzo sylwetka sie na minus zmieni. Chyba ze pijesz teraz to odstaw i zobaczysz po 3-4 tyg jak poprawi sie estetyka przy zachowaniu tej samej diety jesli chodzi o miche.

Nie pisze o lighcie bo tak jak mowie sam pije.
Ograniczenie cukru w diecie daje ogromne wizualne efekty w poprawie estetyki i mowie tu o amatorskim poziomie a nie zawodowym.

Naprwade smieszy mnie to co o tej koli , fancie itp piszecie.
To w wiekszosci cukier...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
PRESLEY-o czym ty mowisz? O jakim poziomie sportu? Jesli startujesz w zawodach to rozumiem-trzeba dbac o kazdy aspekt. Ale jesli robisz to amatorsko to no sorry...czegoś tu nie rozumiem.

Druga sprawa-zauwaz ze nie kazdy organizm taki sam. Znajdziesz tu na forum chlopakow ktorzy MUSZA strasznie trzymac diete aby nie lapac fatu a sa tacy ktorzy nie musza. Niektorzy doslownie licza kalorie a inni wpieprzaja prawie wszystko. Zapewne nalezysz do tych pierwszych i na podstawie wlasnych doswiadczen wysuwasz takie wnioski

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
presley,nie wpadajmy juz w skrajnosc 1-2 litry coli ed?

ja mowie o sytuacjach sporadycznych gdy wypijemy sobie 2-3 szklanki coli raz na jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Chłopaki, byłem na wakacjach 2 tygodnie... zimportowalismy coca-cole z czech w pokaznych ilosciach, była okazja chyba 3,5pln za litr płacilismy piłem dziennie średnio 6l coli, do kazdego posiłku, miedzy posiłkami.... po dwóch tygodniach wróciłem z zapasem chyba 6-7cm w pasie i ogólnym zatłuszczeniem nigdy wiecej klasycznej koli ! traz jedynie pomijam light albo pepsi max...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Marcel 3,5pln to taka sobie okazja. Wlasnie pije litrowa cole za 3,70

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tony, bład 3,5 za 2litry miałem na myśli

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Zalyczyl bym pare zgrzewek

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja dzis w biedronce kupilem 1,75 litra za 3.99 pln btw przieciez nie wolno na forum o cenach gadac

Zmieniony przez - QRCZAK84 w dniu 2008-03-09 12:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
hoop cola light 2,99zl 2 litry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
co z tego jak busz nie lubi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan-injekcje

Następny temat

odblok tamoxem.

WHEY premium