SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca-Cola to jest to!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Podałem przykład. Czasem można coś wypić, jak jest na to chęć, ochota. Watpie by ktos kto trzyma sie ustalonych poslikow dodal od czasu do czasu cos dla smaku , nagle strasznie zle na tym wyszedl.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
Piszecie ze jestescie amatorami a wiekszosci postow macie sie za wyimaginowanych PRO
Nie pisze do ogolu tylko do samych ASow. Wiec prosze niskiego poziomu swojej wiedzy nie podpinac pod ogol.
Bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
Ale teraz piszesz od czasu do czasu a wczesniej nie chodzlo Ci o sporadyczne picie.
Mi zreszta tez. Bo zdarza sie napic ale nie zeby opierac na tym swoj dzienny napoj np do posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
lubie czasem zjesc snickersa i wypic kole, a jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Watpie by ktos kto trzyma sie ustalonych poslikow dodal od czasu do czasu cos dla smaku , nagle strasznie zle na tym wyszedl.

Zgadzam się, sam na ostrej redukcji jadłem kawałek gorzkiej czekolady raz na jakiś czas żeby nie dostać ******lca

Chodzi raczej o szkodliwość regularnego zapijania coli, która ma szklankę cukru na butlę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Sadze ,ze twoj post mialbyc do mnie, PRESLEY.
Wiec ,gdzie pisalem ,ze jestem pro, gdzie sie na kogos takiego zachowuje. Probuje Ci tylko powiedziec,ale widze ,ze centralnie do Ciebie jak do Sciany.

Ze na poziomie zwykle czlowieka , ktory ciwczy dla poprawy sylwetki , nie jest NICZYM zlym wypicie piwa, coli, zjedizenia czegos slodkiego od czasu do czasu.

Jak tego nie rozumies to jestes ....



Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-03-09 17:12:40

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
Ale za tego d****a to jutro masz BANA

I na prawde wdze ze ten dzial kuleje.

Pozdrawiam GRZESIU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
I jakbyscie dyskutowali o od czasu do czasu to nawet nie podejmowal bym dyskusji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431




phil je paczki i super wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No jesli dla ciebie raz na tydzien to nie od czasu do czasu to pozdr,

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan-injekcje

Następny temat

odblok tamoxem.

WHEY premium