SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca-Cola to jest to!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
OwneGe bana Ci nie dam bo Cie lubie ale stopuj z uzywaniem slowa d****. Bo jestem pewny ze mam racje i na pewno nie jesem d****em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
dysksuja zmieniala tor juz pare stron wczesniej, Mowilismy ,ze nic nie zmienia picie co jakis czas.
Co mam myslec po kolesiu , ktory ma 86 art przeczyt. Konto od chwili i zaczyna mi co post cisnac? Ze jak pro sie zachowuje ,a gownem jestem , cz snikersy sa dobre.

No wiem ,ze nie jestes, ale sytuacje przestawilem powyzej , u mnie to tak wygladalo.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-03-09 17:26:32

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
nie przesadzaj maly w zadnym poscie nie mialem zamiaru Cie obrazic a jak tak sie poczoles to przepraszam.

Ale swoje zdanie i tak podtrzymuje. Sam po sobie widzialem jak pilem kiedys ponad 2 L koli co sie za mna dzialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431




to po coli na zgode! ajak!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a tak na powaznie to dawniej oczywistym bylo co uzaleznialo w coca-coli - byly to liscie koki

teraz oczywiscie nie mozna juz ich uzywac ale drugi ze skladnikow - orzechy kola - rowniez wywoluja efekt euforyzujacy i w pewnym stopniu uzalezniajacy /co ciekawe ksantyny ktore sie w nich znajduja sa z tej samej rodziny co te zawarte w kakao czy herbacie jednak dzialaja nad zwyczaj silnie/

to pewnie tez ma swoj udzial w "colo nalogu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No ok, looz.

Zdrowia!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94688 Napisanych postów 364658 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669721
Kazam i po co to pisałeś teraz kilku zuchów weźmie słomki i będzie cole nosem wciągać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kazam dodaj tam jeszcze cytrynke do tej szklaneczki i mam przed oczyma te 6l coli dziennie, kebaby, pizze na shellu, a w szczególności shellowski kelnerki no i nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o tortilli z mcdolalda

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
byl kiedys artykul dokladnie opisujacy sposob w jaki coca cola dziala na ciebie. genialne wykorzystanie insuliny i innych bajerow ;)

geny, geny, geny panowie. mialem kumpla, ktory jadl "na mase" ok. 5-8 snickersow dziennie, popijal jogurtem i masa szla mu lepszej jakosci niz niejednemu na wy***anym low carbie z za***istym treningiem i saa.

co do wszelkich slodkosci to ja mam inny problem - od duzej ilosci po prostu jest mi niedobrze. w ciagu ostatnich kilku miesiecy kilka razy pozwolilem sobie na popuszczenie pasa (w tym w ten weekend hardkorowo, troche zbyt hardkorowo ;e) - efekt jest zawsze ten sam. najpierw zalanie fala goraca, euforia, a potem wchodzi przymulenie, rozdraznienie i zbiera mi sie na wymioty. nie wyobrazam sobie by w takim stanie funkcjonowac na codzien ;e

swoja droga, czy to moga byc objawy jakiejs choroby?

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
to jak juz spamujemy to powiem ze duzo bardziej wole hot dogi z orlenu i nestea czy jakos tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan-injekcje

Następny temat

odblok tamoxem.

WHEY premium