SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytan-injekcje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
zaczynam teraz cykl i mam kilka pytan:

1. Czy mozna robic szoty w uda po treningu nog? cos tam ostatnio obilo mi sie o uszy ze nie i wole sie upewnic...

2. Czy mozna robic strzaly igla
0.6 w udo? tzn czy substancja sie dobrze wchlonie? Mam igły 7 i 6. wiem ze lepiej 7 ale czy w udo mozna 6? w dupe raczej nie bo tam wiecej tłuszczyku ale na udach prawie same miecho mam wiec czy da rade?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Dobre pytanie. Wlasnie nie dawno zaczalem bic po udzie. Wlasnie robilem to po treningu. Mniej mnie bolalo jak przed. Tylko uslyszalem taki nieprzyjemny odglos przy wkladaniu. Pierwszy raz takie cos mialem. Teraz mnie boli troche noga ale to normalka.. Uzywam o,7 igly ale nie mam wcale tluszczu...

Cała Polska w Cieniu Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
justine ale co da rade?!
igla 6 czy szot po treningu nog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
igla 7 mala jak na udo, udo to duza partia ma wejsc gleboko :P
co do shotow w trenowana partie - spokojknie

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
7 za mala?! musi wejsc az tak gleboko? a jak wejdzie troche plyciej to sie nie wchlonie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
chodzi mi o to ze 6 mala, zle to napisalem
7 jest ok

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli masz tyle fetu co ja,to spokojnie mozesz atakowac 0,6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dlugo bilem .6 x 30mm w udo (mam takie troszke wieksze nogi) i da sie to zrobic bez wiekszych problemow. ale juz poklute kulasy mam i po ostatnich szotach malutkie gulki mi sie zgromadzily pod skora, znaczy substancja nie poszla w miesien na 100%. wiec zmienilem na .8x40mm i jest ok.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
wreszcie sie zrozumielismy
czyli 6 za mala.. ale w sumie chyba mozna wbic az takiej roznicy nie ma... chyba sie nie zmarnuje sok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
dzieki chlopaki
sogi za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie tyle grubosc co dlugosc ma znaczenie.
Najlepiej dorwac igly jak ktos sie juz chwalil na forum 0.6 40mm idealne poprostu dla nas...
Ja polowalem na takie igly i w zaleznosci od dnia czy tam tygodnia mieli rozne igly w aptekach np
0.6x25mm lub 30mm i na poczatku cyklu walilem 0.6x30mm pozniej zniknely z polek aptek i byly 0.6x25 i 0.7x30mm i zmienilem na 0.7 przy tej samej dlugosci- slaby interes na koniec znalazlem 0.7x40mm i kupilem zapas

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie do góry, tłuszcz w dół... Jaki spalacz dorzucić?

Następny temat

Coca-Cola to jest to!

WHEY premium