SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić żeby dalej schudnąć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Witam, mam pytanie co zrobić aby chudnąć dalej? w ostatnim czasie tj. jakieś 2 tyg. schudłem 2,5kg i mija jutro 3 tydzień a waga stoi da się coś zrobić aby chudnąć dalej? czy to normalne jest że waga tak stanęła? czy później zacznie znowu spadać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
L. przecz. artykułów 0

Nie chce byc złośliwa, ale pierwsze to nie ten dział, zreszta skąd możesz wiedzieć jeśli nie przeczytałeś kompletnie nic :/
Nie mówie juz o tym, że zabrakło w twojim poście danych potrzebnych do zdefiniowania, co jest.

W tym dziale można sie sporo dowiedzieć:
https://www.sfd.pl/odchudzanie/

Jest tez takie coś jak wyszukiwarka: https://www.sfd.pl/search.asp

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
To , ze waga stoi moze byc spowodowane, kilkoma czynnikami, nic nie napisales(as)
o sobie,
swoim treningu
swoim odzywianiu.

Nie wiem, w jaki sposob Ci udzielic odpowiedzi zbyt malo danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
gothikme - artykuły czytałem póki nie byłem zarejestrowany, po przeczytaniu stwierdziłem że nie wiem co to może być
dobra pisze coś o sobie ;]
wiec tak:
trenuje piłkę nożną 5 razy w tygodniu + 2 mecze (ok. 1,5godz. dziennie) dosyć intensywnie nie raz koszulka po treningu mokra od potu, ale ok dalej
odżywianie hmmm...
rano garść musli z mlekiem ok. 0,5L
śniadanie II - 2 kromki chleba żytniego z żółtym serem
Obiad: ryż + jakaś surówka
kolacja: 2 jogurty jabłko i banan.


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 85 :/

Wzrost : 185

Obwód klatki : 96

Obwód ramienia : 33

Obwód talii : --

Obwód uda : 64

Obwód łydki : 43

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : duży

Aktywność w ciągu dnia : średnia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : trenuje

Odżywianie : wszystko lubie jeśc a przedewszystkim

Cel : jak najszybsza redukcja (80kg)

Ograniczenia żywieniowe : pisałem wyżej

Stan zdrowia : bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej : około 2 - 2,5 godzin dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : --
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : NIE

Stosowane wcześniej diety : nie stosowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Po pierwsze, zle jesz, zbyt mala ilosc kalorii, w posilkach.

Masz bardzo duza aktywnosc fizyczna.

Skoro czytales, artykuly to prosze wylicz sobie zapotrzebowanie tu
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
uloz jakas diete gdzie bilans bedzie na 0(malroskladniki 2g bialka na kg masy ciala, weglowodany 5g na kg masy ciala 1g tluszcze)
wszystko o jedzeniu jest w tym poscie


Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-04-11 19:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
ok, biorę się za układanie diety:]... mam jeszcze jedno pytanie:
- czy dorzucić coś jeszcze próćz treningów w p. nożną do "rozkładu" dnia?
P.S. Prosiłbym moderatora/admina o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, pisałem w pośpiechu i się pomyliłem...

Zmieniony przez - P15K w dniu 2008-04-11 21:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszym wyjściem są treningi siłowe które doprowadzają do rozwoju tkanki mięsniowej, a przy początkach również do jednoczesnego spadku tkanki tłuszczowej. Pomyśl nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
P15K: No chyba, że tak...w takim razie przepraszam pozdr

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Skalar.- ok, treningi siłowe ale obawiam się iż czasu by mi brakło, zobacz szkoła ok 14:00 w domu, nauka treningi w p. nożną i do domu, chyba że rano przed śniadaniem i szkołą co o tym myślicie? taki trening w domowych warunkach (tj. hantle, piłka duża do fitness. ekspander.

gothikme- ok, nie gniewam się, ale zazwyczaj robię właśnie tak że czytam i jeśli nie znajdę odpowiedzi rejestruję się i piszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
dobry pomysl.
Poczytaj o treningu w domowych warunkach

Bo to nie ten dziaŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czczo to nie za bardzo. około godziny dziennie na trening nie przeznaczysz? To nie wiele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art.] Bez jajek faceci mniej ryzykują ?

Następny temat

czy ?????

WHEY premium