SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z odżywek na mase - do 300zł ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
mono - monohydrat kreatyny
cp - cell pump marki biogenix
cf - creafusion marki olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 546
No to teraz już wiem wszystko ;)! Jak tylko zostane abonentem(odżywki kupię) no to po sogu będzie!!! :)

Wielkie dzięki!!!!
Pozdrowiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Wszystko jak najbardziej ok. Nie zgodziłbym się z tylko jedną rzeczą, mianowicie liczbą serii na mięśnie nóg w treningu zaproponowanym przez MisOO. Pomijając fakt, że miałeś złamaną nogę i nawet gdybyś był w pełnej formie 25-28 serii na mięśnie ud to chyba jednak odrobine za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 546
W porównaniu do pozostałych partii to więcej!!
ZObaczę ja mi to będzie wchodzić, jak coś to zmniejsze!!
Jutro napisze co bym kupił i co o tym myślicie, bo jeszcze czytam co jest co itp. I pytanie mam: czy to normalne, by mieć zakwasy po każdym treningu jeszcze tego sameg dnia?? Jak ćwicze o 9 rano to je czuje już ok 18.
Nikt z moich znajomych tak nie ma więc się jestem ciekawy czemu?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
To jest normalne, ze obolalosc miesniowa pojawia sie juz popoludniu[zakwasy to calkiem cos innego ] - a czemu? poniewaz kazdy z nas jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 546
Niestety wyszedł mi wałek z kasą i muszę kupować po trochu! Jakieś białko lub gainera dokupie jak mi sie ten skończy!
No więc kupiłem puki co Creatine micronized 200 mesh + taurine(560g) Trec`a. Do tego mam Dextrose w proszku 1kg. I na razie kilo Mas gain z megabolu! I jak najlepiej to brać!! ZAczołem od tamtego tygodnia robić nogi(małe ciężary i naprawde ostrożnie) i zastosowałem się do nowych zaleceń treningowych!! Diete zaczynam od poniedziałku!!
Więc proszę o rozpisanie jak brać to co mam!!!
Dzięki wielkie z góry :)!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 546
Acha i co myślicie o tym białku??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29939803 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Kreatyna 5g przed trenigiem
gainer w zaleznosci od diety 50g ainera 1-3 razy dziennie
tauryna 1g rano i 1g po treninu
dekstroza wyrzuc do smieci albo sprzedaj

Co do bialka to nie radze, pewnie jakis rzekret z tymi pakowanymi w worki, a do tego activity nie polecam, kup sp 80 tanie i dobre bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
przede wszystkim dieta - to jest najwazniejsze,

co do supli ja bym proponowal tak

kreatyne codziennie po 5g z tauryna 1g , w dni nietreningowe rano na czczo a w dni treningowe od razu po treningu

dekstroze sprzedaj komus

gainer bierz w celu uzupelnienia brakow w diecie lub gdy nie masz czasu na przygotowanie posilku ok 2 razy dziennie po 50-60g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
kreatyna/tauryna/gainer jak wyzej
Dextroze skoro juz masz to bierz - 50g po treningu, ale pamietaj by nastepnym razem nie przeplacac a kupic glukoze ew. zaplacic tyle samo co za dextroze i kupic lepsze do uzupelnienia glikogenu carbo

Co do bialka to nie mam zaufania do firmy, ktora produkuje to bialko, kup cos pewniejszego lub uzupelnij braki bialka z pozywienia


Zmieniony przez - anar w dniu 2004-08-22 23:15:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regeneracja

Następny temat

Jakie połączenie odżywek najlepsze na siłe ? do 150zł

WHEY premium