SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie produkty na mase

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Mam zamiar zacząć ćwiczyć,mam 18 lat,193 wzrost,80kg wagi.Mam pytanie co na początek kupić,najlepiej na mase żeby dawało efekty,a także co na siłe,raczej produkty na mase podnoszą wzrost siły w jakims stopniu no nie?
doradzcie coś,z góry dzięki

wiara czyni cuda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
prosze co po niektorych o niepowtarzanie sie...podlaczenie duchowe do postu oznacza to samo co przytakiwanie...nie piszcie 100 razy tego samego tylko zeby napic posta...
po wprowadzeniu zasad przez jakis czas bylo nawet spoko...teraz znoow sie pogarsza... ehh wrzuccie na looz...niech w tym dziale bedzie esensja a nie cienka herbata z fusami ! ok ? dzieki


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw dieta i treningi, jesli nie bedziesz obserwowal wzrostu wagi i jestes typem ktory ciezko przybiera na wadze co na to wskazuje dorzucimy do diety gainera...na poczatku nie mysl ze bedziesz sie opychal wszystkimi dostepnymi suplementami bo to glupota.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Dobra dieta i nic więcej
na prawdę nie potrzeba ci żadnych odżywek i supli na początek


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak , niektórzy już przed pierwszą wizytą w silowni zaopatrują się w suplementy.... może jednak poćwiczysz troche i zobaczysz czy Ci sie nie znudzi po miesiącu ?




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Zapraszamy do dzialu Trening i Odzywianie:)
Na poczatku na samej diecie ma sie super efekty...nie potrzeba zadnych suplementow i odzywek...i tak jak mowi Brutus po co wydawac kase jezeli mzoe za miesiac lub dwa znudzi tobie sie ten sport.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
wyjątek jak będziesz mial kłopoty z dostarczeniem wszystkich składników odzywczych z normalnego jedzenie to mozesz kupic gainera

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poczatek polecam zestw witamin i mineralow oraz strac sie jesc wieksze ilosci bialka.Oczywiscie dieta takze sie przyda, jezeli masz mozliwosc jej stosowania :)


Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Najpierw poćwicz przez pierwsze 3 miesiące,po tym okresie powinienesz przybrac ok.3 oczywiście jezeli bedzieszz miał solidna diete i treningi (no i jesli Cie sie nie znudzi) a potem mozesz kupić jakis suplement na mase np.Kreatyne+dryboza (lub dekstroza)

Pozdrawiam


I'll back

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paul daj na looz z tymi suplami po roku sobie wezmie kretke i bedzie ok, choc jak teraz tak sie napalil na suple to roku pewnie nie wytrzyma


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
A w sumie, niech najpierw poćwiczy....
Zobaczymy czy wytrzyma


"I'll back"

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za rady,bez przesady,nie napaliłem sie tak na suplementy,chciałem sie dowiedziec co doradzicie,rzeczywiście raczej na początek dobra dieta i treningi,na suple przyjdzie czas,
dzieki

wiara czyni cuda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

polaczenie zma,hmb i bialka

Następny temat

OLIMP-nowe opakowania to porazka !

WHEY premium