SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie dzieje??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Cwicze dopiero 1,5 roku ale miesnie chyba sie zdazyly przyzwyczaic.Byl okres ze wogole nei mialem ale teraz znowu daje z siebie jak najwiecej i ciagle mam hehehe.

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a robic np:6 serii i mniejszy ciezar po 10 powtorzen??bedzie tak??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Mozna tak tylko po co?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
i na ch**a miec zakwasy lol!

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wczoraj cwiczylem.zrobilem 5 serii po 10 powtorzen i juz bylo czuc klate i reszte miesni ale po godzinie juz nieej a jaki gryf dla poczatkujacego ile cm ja mam zamaly

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
prosze o szybkie odp Panowiebo czekam i czekam a nikt nie pisze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Pompa ani zakwasy nie są wyznacznikiem udanego treningu.

jedynym wyznacznikiem jest przyrost masy i siły
Powodów dlaczego nie dałeś rady wykonac odpowiedniej liczby powtórzeń moze być wiele moze słaba regeneracja moze zbyt szybko wskoczyłes na taką intensywnośc treningu, odżywiania, zła technika wykonania ćwiczenia.
Mi sie wydaje że masz za cięzki trening na początek.

Spróbuj spowolnić ruch w fazie negatynej i nie prostuje ramion do końca tak aby utzrymac stałe napięcie mięśni .Powinno poskutkowac

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
Mi sie zdaje ze nie jest ciezki ten trening: klatka piersiowa: -wyciskanie sztangi na lawce skosnej/poziomej 3 serie po 12 wtorzen, Plecy: -martwy ciag 2 serie 10p, Barki: - wyciskanie sztangi zza karku 2 serie 10p Bicepsy: -uginanie ramion ze sztanga 2 serie 10p Nogi: - martwy ciag na prostych nogach 2 serie 10pmoze jakies poprawy jesli macie jakies watpliwosci

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
czesto jest tak ze zaczynając treningi miesnie są słabe a jak myślisz podczas treningu klatki gdzie intensywnie pracuje przedni akton naramiennych i triceps który padnie szybciej ?

Oczywiści triceps i barki (przedni akton) bo są zdecydowanie mniejsze i mniejsza praca je meczysz myśle ze to urok poczatków ale troszkę pocwiczysz i wszytsko wróci do normy

Pamiętaj o odżywianiu

Ps rozpisz cały plan i wrzuć go tutaj zerkniemy

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-01-22 12:40:51

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
rion ale ja nie napisalem nigdzie ze nie daje rady podniesc tyle razy ile trzeba czytaj a nie piszesz jakies bzdury

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Plan do sprawdzenia...

WHEY premium