SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Ostatnio sie wazylem i ku zaskoczeniu waze tylko 69 kg a nie 74.I teraz mam dylemat czy redukowac czy masa , waze malo ale mam troche tluszczu.Dam.zdjecia i ocencie.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14544
Witaj,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14544
Witaj,

Waga to nie wszystko , jeśli chodzi o wygląd. Jeśli widzisz że w ostatnim czasie nabrałeś tkanki tłuszczowej , to znaczy że dostarczałeś więcej kcal do organizmu niż potrzebujesz a zazwyczaj temu towarzyszy niezdrowe jedzenie typu fast food itp. Ja bym ustalił zapotrzebowanie na kcal i wprowadził trening z 2 do 3 razy w tyg na początek. Według mnie to powinno wystarczyć żeby pozbyć sie nadmiaru tłuszczu i dać bodziec do organizmu w postaci treningu żeby poruszyć procesy anaboliczne które spowodują wzrost masy mięśniowej. Jeśli potrzebujesz pomocy zapraszam na konsultacje . Pozdrawiam i mam nadzieje że przekazałem Ci informacje których potrzebujesz , jeśli tak to nie zapomni zostawić łapkę w góre.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Tzn ja cwicze 4 miesiace ale bez diety i teraz to chce zmienic zeby to mialo rece i nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14544
W takim wypadku wprowadzenie odpowiedniego jedzenia powinno rozwiać problem , ponieważ w tym wypadku wniosek nasuwa się jeden . Nie śledząc jedzenia nie dostarczyles wystarczającej liczby kcal co spowodowało spadek masy i w tym wypadku nie koniecznie tylko tłuszczowej ponieważ makro składniki były w nieodpowiedniej proporcji a to się wiąże również z utrata masy mięśniowej .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
No wiem wiem i teraz układam tą diete i nwm czy ta dieta bedzie dobra.Dodatkowo kupilem kreatyne i dieta powinna byc dobrze dobrana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Ogólnie widze progres we wszystkim tylko nie w sylwetce , może tak na brzuchu jest tłuszcz i na klatce piersiowej co widac , biceps z 33 cm urósł na 33.5 cm ,wyniki idą w góre przy kazdych cwiczeniach.Czyli teraz dieta na redukcje , mase czy jaka byla by najlepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jeszcze pare dni temu miałeś masować, a teraz nie wiesz co robić ?
https://www.sfd.pl/Zaczynamy_redukcję.-t1183274.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
No niby tak ale masa na tłuszcz xd tak sie chyba nie robi nwm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
I bynajmiej dla mnie bedzie lepiej jak miesiac zredukuje bo bedzie lepsza motywacja do dalszych działań bo tego tluszczu nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2463
5mm dodatkowego obwodu w bicepsie w ciągu 4 miesięcy "regularnego?" treningu?


Zmieniony przez - melon210 w dniu 01/01/2019 16:27:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg technika do poprawy

Następny temat

Pytanie

WHEY premium