SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powiecie na takie polaczenie???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168
Co myslicie o tym zeby brac OLIMP ANABOLIC AMINO 2000 200tab. + OLIMP65 2250g ??? Jakich mozna sie spodziewac przyrostow po tym???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
suplementacja bcaa wcale nie musi być taka droga jeśli będziemy je brali tylko w dni treningowe + ew połowę dawki w dni bez treningu

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Zainwestuj lepiej w serwatkę. A jeśli chcesz do tego aminokwasy to polecam bcaa. Do całodobowych jakoś nie mam przekonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
no a na jakie efekty liczysz bo bialku i aminokwasach????
zalezy to od twojej diety


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jeżeli będziesz brał wg zaleceń producenta to masa +3.25kg a siła - płaska 7.5kg, przysiad 12.85kg, wyciskanie bary czary mary

Spodziewać to się można po dopasowanej diecie i systematycznym treningu (ew. kreatyna) a nie aminokwasach

Wanna fly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
po pierwsze dieta a po drugie kiedy chcesz to brac

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Kordziu a masz diete ?
bez tego zadne suplementy nie pomoga..no chyba ze diete zastapisz odzywkami w odpowiedniej ilosc al eto ani nie jest korzystne dl aorganizmu ani ekonomiczne
wiec najpierw zacznij od diety...lec do "odzywiania" i czytaj podwieszone posty...tam sie napewno dowiesz bardzo duzo o odzywianiu...nauczysz sie jesc :)


misOO - FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168
Strongbart: Mysle tak za miesiac jak sie odpowiednio do tego zbiore i uloze sobie diete :)
MisOO: no wlasnie o odzywianiu troszke wiem :) dita do tego wlasnie sie uklada, jest z tym troszke zabawy bo nie mam zamiaru jesc codziennie tego samego :P wiec jak napisze diete to ja tu doczepie i sama ocenisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ok Kordziu :) (btw jestem M , nie K bo czesto mnie myla przez avatar;)

a wiec w takim razie jak masz plan uozony to aminokwasy bierz przez posilkami ...z 6g przed kazdym posilkiem jak da rade a jak nie to przezd 3...
bialko...tym juz uzupelniasz diete oraz mozesz wypic jeden szejk na noc..ok 1h przed snem...

magii tutaj nie ma...na efekty musisz czekac dosc dlugo...to nie kreatyna zebys eksplodowal :) tazke nie da sie okreslic ile Ci "przyjdzie"



misOO - FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
zreszta jestem zdania ze bardzo dobrze ulozona dieta w zupelnosci wystarczy zamiast aminokwasow i proteiny...no ale to takie moje zdanie nikt nie musi sie z nim zgadzac
..chociaz u poczatkujacych aminki moga troszke bardziej pomooc..


misOO - FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
a u troszke zaawansowanych mogą jeszcze bardziej pomóc ;) bo przy ponad 90kg cieżko tyle żarcia wcisnąć.
MisOO- brzydkaaaa , jak z koszmaru wygląda , wrzuć inną :)



------------------------------

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyzej, jak masz dobra diete to aminy beda Ci zbedne...poza tym chyba dlugo nie trenujesz nie ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytaneczko do ekspertów

Następny temat

Kawa - magnez

WHEY premium