SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co potrzebne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co potrzebne do najefektowniejszych treningów i progresu ?jakie odzywki oprócz białka i bcaa, widziłałem że ludzie biora lecytyny witaminy i rozne wynalazki Po co to ? i w jakich sytuacjach brać jakieś dodatkowe odżywki suplementy? (Moj trening kalisteniczny glownie z masa wlasnego ciała,siła,rzezba) (dobra dieta jaja,mieso ryby,ryż,twarożki)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Ja od jakiegoś czasu podobny zestaw zarzucam do cykli kreatynowych, bo mam tendencję do łapania chorób kilka dni po rozpoczęciu cyklu. teraz się zabezpieczam

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co potrzeba, a no ankiety z regulaminu działu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
sila i rzezba nie ida w parze, wiec i z tym na poczatku bedzie problem>
co do suplementacji dobiera sie ja pod aktualny cel i predyspozycje zdrowotne chocby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
Jeśli chodzi o suplementy to moim zdaniem tylko 2 suplementy są potrzebne do wspomagania w treningu na siłowni po pierwsze białko serwatkowe na redukcji wiecej na masie mniej .I ewentualnie kreatyna 5g każdego dnia .Reszta odżywek w amatorskiej kulturystyce jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
I tu się mylisz, jest wiele suplementów, które warto wrzucić do diety choćby prozdrowotnie np. trany, witaminy. Białkiem operuje się w diecie. Nie ma reguły, że na redukcji musisz jeść więcej białka w proszku, a na masie mniej. Jest wiele suplementów które pomagają w zrobieniu cięższego treningu a co za tym idzie osiągnięciu lepszych rezultatów. Stwierdzenie, że kulturysta amator potrzebuje tylko kreatyny jest co najmniej płytkie.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
moim zdaniem dobrze by sie sprawdzilo u Ciebie zwykle mono + np. beta alanina.. nie znam sie na kalistenice ale tam bardziej przydaje sie wytrzymalosc i siła.. jezeli natomiast nie masz sily na treningach i ogolnie potrzebujesz kopa to jakas przedtreningówke mozesz kupic typu: saw, napalm, opcji jest multum..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
Emlo Właśnie w tym sens że vitaminy i kwasy omega 3 -6 wbrew pozorom łatwo dostarczyć z pożywienia w wiare dobrej diecie.To właśnie białko serwatkowe szczególnie przy diecie redukcyjnej jest bardzo pomocne pozwala nam utrzymanie prawidłowego balansu pomiędzy makroskładnikami w diecie.A kreatyna jak pewnie wiesz tylko przyjmowana w postaci suplemetu pozwala na zwiększenie wewnątrz mięśniowego stężenia kreatyny a co za tym idzie zwiększoną siłę i ATP w mięśńiach.Dlatego uważam że jest to bardzo pomocny suplement.Spróbuj zrobić test najpierw przez 1 miesiąc przyjmuj twoje witaminki i tran przy jednoczesny nie stosowaniu kreatyny i serwatki. i zobacz jakie będą rezutaty a następnie przez 1 miesiąc stosuj kreatne i wprowadź do diety białko serwatkowe I wtedy zobaczysz jakie suplementy są niezbędne (czytaj bardzo pomocne) a które są tylko malutkim dodatkiem .Wiec stwierdzenie płytkie zostaw sobie na inne okazje.Jeszcze dużo się musisz nauczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Jeżeli masz taką dobrą dietę i potrafisz w niej wszystko dopiąć na ostatni guzik to branie białka nie będzie miało najmniejszego sensu. "Zrób test". Po co? Od dawna wiadome jest, że kreatyna jest najskuteczniejszym suplementem w tej dziedzinie. Nie twierdzę inaczej. Kreatyna sama w sobie siły nie zwiększa, przynajmniej nie bezpośrednio. Jeżeli już to nasila i przyspiesza syntezę ATP dzięki czemu jesteś w stanie zrobić lepszy i cięższy trening. Siła jest jego efektem. Zdrowka

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
Beznadzieja koleś pyta cytuje,, Co potrzebne do najefektywniejszych treningów i progresu ? i pisze dalej (dobra dieta jaja,mieso ryby,ryż,twarożki)''Ty mu piszesz żeby tran brał i multi vitamine. Ja piszę jakie jest moje zdanie (kreatyna i białko) w w konsekwencji nie odpowiadasz na pytania tylko ze mną polemizujesz i szukasz dziury w całym j piszę o ATP szybko i zwięźle ale oczywiście ty wytykasz mi jak bardzo się myle w tej kwesti.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Zacząłeś tą gadkę, a teraz się czepiasz, że ktoś Ci odpowiada dobra koniec offtopu

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
Tak więc domaster jeśli dieta się zgadza białko i inne makro również dorzuć kreatynę. Ja polecam Universala monohydrat w proszku 5 g każdego dnia przed treningiem. Za 50 zł dostaniesz już z przesyłką 500g co daje 100 dni treningu efekty na pewno będą zadawalającę. I tak jak NoIzZeR napisał jak masz problemy z motywacją na treningu to jakąś przedtreningówke ewentualnie zarzuć choć ja osobiście nie stosuję bo nie zauważyłem zadowalającej różnicy w treningu.Specjalistów co twierdzą że tran jest najważniejszy nie koniecznie słuchaj Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po mesomorph ? Przed treningówka

Następny temat

Stary mesomorpf i deca stack z nutrabolics - dostepne jeszcze gdzies?

WHEY premium