SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stary mesomorpf i deca stack z nutrabolics - dostepne jeszcze gdzies?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
jak w temacie, czy ktos ma pojecie czy mozna dostac starego oryginalnego mesomorpha i deca stacka z nutrabolics (w prochu).

mam okolo rok przerwy od jakichkolwiek suplementow wiec postanowilem skleic jakis fajny cykl, dlatego poszukuje m.in. dobrych przedtreningowek, wie ktos cos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
na aledrogo hula czasami poszukaj a nie pytasz na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
niiima nigdzie, dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
pogadaj z adminem bananem on tam zawsze coś w sklepie ma mocnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
ołkej dzięki za info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
brales juz wczesniej te suple ? ja bralem kiedy deca stack to strasznie sie po nim czulem i 3/4 puchy oddalem a generalnie nie jestem wrazliwy na wszelkiego rodzaju przedtreningowki czy spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
bralem bralem.. 2 puchy zjadlem i jak dotad byla to najmocniejsza przedtreningowka.. i faktycznie na niektorych ponoc strasznie mocno dziala, wiec trzeba z nim uwazac.. ja czulem sie dobrze, poza nienaturalnie mocnym pobudzeniem heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co potrzebne

Następny temat

kreatynka

WHEY premium