SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o mnie sadzicie ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
Wiem ze wygladam niezadobrze ale i tak od roku przyblo mi kolo 10 kg... ok chodzi mi o to ze niewiem co powinienem robic =) jestem na cyklu mono 2 tydziem mam zamiar go pociagnac do 6 tygodni jest to moj pierwszy cykl.. czy powieniem ponim dalej jechac na mase czy moze rzezbe.... znaczy zapytam tak czy jest tu juz z czego rzezbic ??? chodzi tez o to zeby lepiej wygladac na lato potem od wrzesnia znow masa =) zaraz wzuce jakies fotki =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
no wlasnie Bayern1990 o taka wapowiedz mi chodzilo =) bic mialem 32,5 72 kg , 180 cm ,klatka 97cm na wypuszczonym powietrzu bylo to jakies 3tyg temu postanowilem sie zmierzyc i zwazyc dopiero po calym cyklu... wiesz ja tez niechce niewiem jak wygladac narazie lekko przybrac na masie i lekko to wyrzezbic a pozniej od wrzesnia znow masa ;)

Zmieniony przez - Patrixx w dniu 2009-04-27 06:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
co masz na mysli rzezbic? jak masz duzo fatu to sam musisz zdecydowac czy go zrzucac czy nie

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-04-26 21:00:56

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
kurde nemoge zdjec wzucic ;/ ***ane pixele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
wrzuc na imageshack i zapodaj w tagu img

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829


wez sie za diete i redukcje, bo miesnia nie ma, a do tego caly zalany fatem

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
az tak zalany nie jest przeciez. moze i mase i zrzucac. co woli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
ja zalany ? hmm moze lepiej wzuce jutro lepsza fotke... toz jak robie mocne cwiczeniana brzuch to mam zarysy na 4opack na zdjeciu kaltki niejestem wogole napiety moze dlatego... mmialem inne zdjecie to je musialem poskracac do tych pixeli a i tak gowno wyszlo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
w koszulce zle wygladac nie bedziesz, a na rzezbe jest za wczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
ej niewiem PhaSer troche mnie zdziwila twoja wypowiedz... tam na siebie patrze z kazdej strony i niewizde tluszczu ;/ albo ja slabo widze albo slaba jakosc zdjec albo cos Ci sie zdawalo x) postaram sie wzucic jutro nowe fotki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 653
pytanie jest takie co Ty chcesz chłopaku rzezbic ;) dawaj na mase cały czas zmasuj sie konkretnie podaj ile wazysz moze ile masz w bicu i klatce chociaz

Zmieniony przez - Bayern1990 w dniu 2009-04-26 22:23:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan

Następny temat

Zmiana planu treningowego

WHEY premium