SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
he he dobra cena

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22603 Napisanych postów 11143 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356237
Każdemu jego p0rno.
Ja nie jestem audiofilem i wolę wydać kasę np. na koncerty i merch ulubionych kapel.


A wracając do muzyki, to odkryłam niedawno inuicką kapelę rockową z Kanady. Chłopaki śpiewają w swoim języku, więc nic nie idzie zrozumieć, ale grają całkiem fajnie.




Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja ostatnio słucham coś ala lata 80



Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22603 Napisanych postów 11143 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356237
Poranny klasyk:



Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A ja tak trochę przy okazji smutnej wiadomości o Charlie Watts'ie:

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
No szkoda chłopa No ale panowie są już w takim wieku, że czasem się zastanawiam jakim cudem oni prowadząc takie życie tak długo żyją

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No dokładnie - życie dość intensywne. Nie żebym był wielkim fanem ich muzyki - ale jednak parę ponadczasowych kawałków stworzyli.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
No pewnie ale jak człowiek się zastanowi tyle lat rokendrolowego życia, narkotyki, alkohol i tyle udało im się przeżyć. Niech żyją jak najdłużej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak ozzy osborne się jeszcze trzyma to cud

Moja ulubiona



1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fajnie czasem posłuchać staroci. Mnie tak kiedyś wzięło na słuchanie Electric Light Orchestra. to w ogóle taka miękka muzyka, ale w umie słucha się przyjemnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ada Kaczmarek

Następny temat

Tsu- dziennik treningowy

WHEY premium