SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na poprawe siły i masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

78

Staż treningowy

2

Cel cyklu

masa/siła

Stosowane już wcześniej suplementy

creatine 1250 mega caps &aakg

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

aakg

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

bogata w białko i węglowodany

Przewidziane finanse na cykl

300zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
i tylko to kretyna i beta? a jakieś białko bo mimo, że sporo go dostarczam to nie wiem nie mogę przytyć tzn nabrać masy a białko jakieś by mi się zdało. A co sądzisz o bcaa warto brać z kreatyną np w dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402386
bcaa najkorzystniej okolotreningowo jezeli juz,
bialko kupujesz jezeli brakuje Ci go w diecie, a skoro brakow nie znasz to mija sie z celem,

jezeli nie mozesz przytyc cos w diecie trzeba zmienic ale zeby wiedziec co trzeba by wiedziec czego i ile dostarczasz,
na oko nic tu nie mozna zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
ok to dzięki za pomoc ale jak byś mógł pomyśl nad jakimś dobrym i tanim białkiem dla mnie wielki sog dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
kubsonvip
no tak ale to może innym razem pierw muszę dowiedzieć się co mam kupić konkretnie bo krea+beta to mi się nie widzi aczkolwiek skoro daje żądane efekty to się zdecyduje


BA + kreatyna = świetny zestaw

a BCAA w DNT IMO bez sensu- ale "zaszkodzić nie zaszkodzi"

tanie białko??
daj ramy cenowe i ile kg/gram oczekujesz

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
ogólnie na wszystko zamierzam przeznaczyć 300zl kreatyna+bcaa+beta ok 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
wiec zostaje 100zl a nie o ilosc mi chodzi lecz bardziej o jakosc tego białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To że masa nie idzie to nie znaczy że mało białka, moze trzeba podbić tłuszcze i węgle, zabierasz się od doopy strony jak czasu na dział odzywianie nie masz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
ok już poczytane o właściwym odżywianiu i wiem gdzie pies pogrzebany :) Teraz mam pytanie odnośnie tego zestawu krea+ba jaka ilość i marka na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4011
jeszcze mi powiedz jak dawkować BA -4g przed treningiem? a co z DNT nie stosować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej MCT

Następny temat

Bcaa przy redukcji

WHEY premium