SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o krótkich cyklach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Artykul stary z anabolicmindsa forum

Kazam dzieki za zyczenie powodzenia bo dziala to naprawde dobrze.
Ja nie tylko teoretyzuje ale robie to w praktyce
Do tego pisalem ze ostatni zastrzyk w 3 tygodniu wiec Twoja rozpiska cos nie teges

Body o tych "specach" to do mnie:> ???

Ps. Juz widze ze cytowales Kazam rozpiske kogos innego:)

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-11-23 18:06:22

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-11-23 18:07:19

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Polecam tez z autorów Nelsona Montane (jego knigi oraz posty np na elitefitness). Tez duzo pisal o krotkich cyklach i o mitologii estrow

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
roid a robiles badania w jakim stoponiu te mostki faktycznie odblokowuja? bo moze z samopoczucia i libido teog nie wychywicisz dorze bo leci dhea. niewuzasz ze na te 4tyg on off lepiej by bylo dac krotki estr?
nawet nie chodzi o zaglebianie sie w ten problem i art ludzi na temat krótkich cykli na dlugich estrach. ja np sam ze swoich doswiadczen wiem ze okres 4tyg na dlugie estry nie jest optymalny. moze i dziala ten test ale czy nei prosciej i skuteczniej by bylo dac krotki etstr testa? skuteczniej z 2 powodów. szybszego dzialania i szybszej mozliwosci odbloku co akurat w systemie 4on 4off jest potrzebne

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2009-11-23 20:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
tomczers ostatnio badan nie robilem - brak czasu trzeba kasiore zarabiac

Ale hmmm zabrzmi to pewnie troche pompatycznie ale troche w tym sporcie siedze i ja sam potrafie rozpoznac czy sie doblokowalem czy nie. Jak mam niski poziom test od razu po cyklu czuje sie po prostu jak szmata :) Sama DHEA nie poprawia mi samopoczucia, regeneracji, efektow na silowni jak polaczona z sermem czy AI po np 2 tygodniach dzialania.

Oczywiscie jest niebezpieczenstwo ze dhea choc troche maskuje bloka bedac substytutem androgenow ale mysle ze nie az do tego stopnia

Co do krotkich estrow ja sie nie upieram i zrobie tez pare cykli na nich choc srednio lubie wbijanie co 2 dni:P Dla mnie to srednia przyjemnosc.

Po prostu cykl ma sprawiac mi radosc bo to moje hobby wiec nic kosztem samopoczucia

Tak samo nie upieram sie sztywno ze przerwa tylko 4 tyg. Jak ktos chce moze i zrobic 10 tyg. Upieralbym sie bardzo przy dlugosci cyklu 4-6 tyg nie wiecej i na malych dawkach aby wyrzadzic jak najmniej zlego i jak najmniej obnizyc endo tescia:)

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
6tyg on off bym juz byl sklonny poleciec omo. ale 4 to tylko krótkie estry. i jest mnóstwo kombinacji na takie 4-6tyg cykle. meta, prop, suspension, tren, antek, wino. rozne kombinacje z tymi srodkami. trzeba by tylko to praktycnzie przetstowac, tzn robic regularne badania i sprawdzic w jakim stopniu orgaznim jest zblokowany np na 3-4 takim mostku z koleji. jesli podbnie jak na pierwszym to znaczy ze sprawdzaly by sie takie mostki-pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie Roid.Pisałem o ignorantach "rozpisujących" kilkunasto-kilkudziesięcio tygodniowe bomby,na wielu środkach,z taperami i innymi g****wartymi ch.ujniami,zmianami estrów,zamiast zgłębić wiedzę z fizjologii naszego organizmu,siedzą i główkują ile środków rozpisać na kolejny półroczny cykl,którego wymierne efekty i tak zakończą się najpóźniej w 6-7 tygodniu,a następne dwanaście tygodni,to śrubowanie poziomu hormonów katabolicznych i gromadzenie wszystkiego,co może się odbić na zdrowiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
kiedys ktos tu dobrze napisal ze kazdy wkoncu dojdzie do wniosku ze sa 2wyjscia. albo caly rok na bombie albo 4-6tyg on off.

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2009-11-24 12:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
czyli co 6tyg on 6off a jak to sie ma do cykli na malych dawkach?nie lepiej 300mg enana e5d z npp potem hcg i przejscie w propa z winem? dopiero odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
jaka bedzie roznica stasujac powyzsze metody pomiedzy 500mg week a np 250 e3d? mowa o dlugim estrze oczywiscie. pomijajac czestsze iniekcje... wydaje mi sie ze podajac testa co trzeci dzien pozwoli to nam na utrzymaniu go na rowniejszym poziomie...







Zmieniony przez - wallywally w dniu 2009-11-24 14:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Widze ze trafiłem z tematem:) wiec tak wpadlem na pomysl takiego cyklu ale nie wiem czy takie cos wogole przejdzie nigdy takiego połączenia nie widzialem wiec tak mysle o cyklu 4on 4off w takim schemacie pierwsze 4tyg tren 50mg e2d wino 40mg ed następne 4tyg pct clomid 200mg pierwszego dnia 100mg drugiego i jeszcze 18dni po 50mg ed
Następne 4tyg meta 30mg ed pozniej 4tyg pct jak wyzej i 4tyg na winie . Cykl ten rozpisałem dla osób młodych jak ja 18lat aby sie zbytnio nie blokować w młodym wieku a juz napewno nie na 12tyg :) . Nie mysle tu o gigantycznych przyrostach nie licząc pierwszych 4tyg takim cyklem mozna jechac caly rok tylko chyba bez trenu co myślicie o tym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do zawodowców

Następny temat

Początek Gino?

WHEY premium