SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o krótkich cyklach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
"Pisałem o ignorantach "rozpisujących" kilkunasto-kilkudziesięcio tygodniowe bomby,na wielu środkach,z taperami i innymi g****wartymi ch.ujniami,zmianami estrów,zamiast zgłębić wiedzę z fizjologii naszego organizmu,siedzą i główkują ile środków rozpisać na kolejny półroczny cykl,którego wymierne efekty i tak zakończą się najpóźniej w 6-7 tygodniu,a następne dwanaście tygodni,to śrubowanie poziomu hormonów katabolicznych i gromadzenie wszystkiego,co może się odbić na zdrowiu."

Podpisuje sie pod tym obiema rekami
Dziwia mnie takie rozpiski bo zasada jest jedna jesli nie urosniesz na stacku 2 srodkow to dodajac 1000 innych i stosujac ten sam trening i diete co podczas tych 2****a urosniej rowniez.
Kazdy ma ograniczona ilosc receptorow i ich wrazliwosc i zwiekszanie ilosci soku nic nie daje.
Co innego zawodowcy ale to juz inna zabawa
Choc kiedys juz pisalem znam rozpiski z 1 reki bylego mistrza Polski i panowie Wasze niektore cykle bija jego na glowe pod wzgledem komplikacji i dawek
Genetyka sie klania. Jak komus cos nie idzie to doklada soku a to naprawde****a da w 99% przypadkow.

Nie zgadzam sie w wielu kwestiach z teoriami Dana Duchaine ale jego text jest imho bardzo dobry choc w wielkim uproszczeniu "If you can't grow on Deca and Dbol, you can't grow on anything!"

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Roid myslisz ze po 6 tyg na 2 srodkach da sie zrbobic mostek z ai i dhea w 4 tyg?przyklad
cypionat stan
500mg
500mg
500mg
500mg
250mg
do tego stan 50mg eod lub skrocic cypio o jeden tydzien
500,500,500,250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Ja od pewnego czasu przeszedłem na ciemną stronę mocy i jadę małe dawki 2 on/4 off. Prawdę mówiąc szału sylwetką nie robię (delikatnie mówiąc ), ale progres jest o wiele szybszy niż naturalnie. Co mnie zdziwiło - po cyklu siła nadal rośnie, mimo lekkiego ograniczenia kalorii. Po części to pewnie kwestia treningu (HST w wersji dla koksujących).

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
fakt ze bezsensem jest dawanie 3-4 srodków w tym samym czasie na cykl. ale zmienianie tych srodków w np 16tyg cyklu co jakis czas ma sens bo jescze cos mozna osignac zmieniajac srodki na inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
A odpowie ktos na moje pytanie ze strony 9? I powie mi co jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja ci odpowiem. jak dla mnie kiepsko. dla 18latków zeby nie blokwoac tren odpada. w dodatku bez testa?. do kazdego z tych 4on bym dal testa ale nie w takiej kolejnosci. jak juz to najpierw meta prop , potem wino prop, potem tren prop. w dadatku ten odblok za ostro z tym clomidem 4tab nie potrzeba takich dawek bo tylko ryje orgaznim. lagodniej. a i tak nie jest to schemat malo blokujacy dla 18latków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Tomczers a mi sie wydaje ze****a to da. Wiem z wlasnego i znajomych doswiuadczenia że kazdy najwieksze przyrosty ma do gora 8 tyg. Poem wsio zwlania i kazdy zamiast zrobic odblok i doprowadzic organizm do ladu zaczyna kombinowac zmieniac estry srodki itp a to imho****a daje juz. Przyrosty sa juz po tych tygodniach nikle przynajmniej u mnie i szkoda zdrowia to dalej ciagnac i kombinowac (to samo pisal Bodyline)

Ja wiem ze na kilkunastotygodniowych cyklach w ostatnich tygodniach czulem sie****owo i czasem to juz nie moglem sie doczekac konca Zejscie po takim cyklu to tragedia jak dla mnie :)

Caly czas piszemy o wersji dla amatorow a nie zawodnikow

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Prop z meta to w moim przypadku zabójstwo xD uleje sie i złape gino. Nie lubie kluc dupy to dwa nie sprawia mi to przyjemnosci :) wiec wolałbym juz enana i wino jednak czytałem ze połączenie wina w strzałach z meta przy krótkich cyklach równie daje dobre efekty nawet bylem w trakcie takiego cyklu ale zlamalem reke jednak pierwsze 2tyg działało Za***iscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po prostu nie masz marcin pojęcia o diecie jeżeli sie tak ulewasz...

Ja jade teraz ome e2d z deką a BF okazało sie że mam mniejszy niż przed cyklem... a uwierz mi że ektomorfem to ja nie jestem

W ogóle ten metr w pasie dużo mi o tobie mówi... za dużo kebabów mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Wlasnie ten metr w pasie to złapałem przez sama metę za to meta z winem powodowała spadek BF przy tej samej diecie .... MOZESZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do zawodowców

Następny temat

Początek Gino?

WHEY premium