SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o krótkich cyklach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
pewnie sa w trakcie takich cykli
100ml wyborowej+50g ogorka kiszonego co 15 minut
jutro na odblok 4x500ml zimnego lecha

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet mi tak nie pisz bo sam bym się dzisiaj zresetował ale szkoda wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
oj lolek!

W dzielnicy to maja w d...e takie cykle. Jak już wspomiałem na doświadczonych koxów to mało skuteczne, wtedy zdają sie dluższe bomby /nie bombki/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2060
mam pytanko
a jak by polecieć wino inj i mete oral przez 6 tygodni by porobiło i jaki odblok sam clomid starczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze sie zapisac na douczanie jakies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
justin załujesz sobie ogórków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100ml wyborowej+50g ogorka kiszonego co 15 minut
diabelek przyszedl ja poltora roku bez alkocholu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Ja nie wymagam zeby ludzie co walą koks od 15lat i robili cykle enan 700mg na tydzien pisali ze 4tyg cykl na winie jest Za***isty dla nich teraz, ale moze od takich zaczynali i od takich warto zaczynac a nie walić dawki z księżyca przez 3miesiace na 1 cykl .... Cykl wino z meta byl moim pierwszym super sprawa tylko po 4tyg zlamalem reke i odstawilem ale dla pierwszych 4tyg warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2060
wino i mete oral brales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Wlasnie lece juz 2 short cyklik :)
Znow mdrol + omka

Po poprzednim odblok poszedl jak burza zero spadkow sily a z wagi to tylko woda zeszla po dodaniu AI jako bazy na odblok

Na razie zapowiada sie fajny experyment. Po 4 tygodniach ani mi nie skacze cisnienie ani nie wy***uje gino wiec zyc nie umierac. A odblok jak mowilem to po okolo 10 dniach PCT czulem sie normalnie, zero deprechy, spadkow energii, libido itp.

U mnie sie to widac sprawdza ale na 100% nie jest to sposob dla startujacych - nie te przyrosty
Na poziomie amatorskim jest to imho "najzdrowszy" sposob koxowania. Tak mowi teoria jak i widac praktyka
Do tego panowie bawiacy sie w ten sport (nie zawodowcy) na 4-6 tygodni latwo wziasc sie w garsc i ogarnac trening, diete, nie chlac nie cpac i wykorzystac 100% towaru.
Na dlugich cyklach jest z tym roznie. Potem czytam posty ze ktos juz "nascie" tyg w cyklu ale diety to juz nie trzyma a na silke to 1 na tydzien bo nie ma czasu bo praca rodzina
Kolejna przewaga praktyczna short cykli

Male dawki, krotki cykl wiec i spustoszenie w org male. Szybszy powrot do homeostazy organizmu i git.
Kazdy musi jednak wybrac cos dla siebie. Zgodne z jego oczekiwaniami i hmmmmmm odpowiednia proporcja - zdrowie/efekty

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-11-21 22:59:54

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do zawodowców

Następny temat

Początek Gino?

WHEY premium