SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o krótkich cyklach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
sila spadla ale to wina tego ze zaczalem stosowac inny trening i zaczalep praktykowac buszka przed treningiem waga -2kg z tych co zlapalem 6kg.

Ogolnie to nie wiem czy sie tak oplaca jechac bo wahania hormonow sa. Ale fakt faktem ze po 6 tyg 90% osob na forum ma zastoj w przyrostach wiec po co jechac dalej.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
tez sie obawiam troche o organizm i te ciagle zmiany w cyklach 4on 4off. organizm dazy do homeostazy i nie lubi czestych zmian w hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Co Ty gadasz...Owszem dązy do homeostazy,wypier.dalając w kosmos estrogeny i kortyzol,jeśli w odpowiednim momencie temu nie przeciwdziałasz.Własnie cały pic w tym,żeby umiejętnie wprowadzać bodziec i umiejętnie wyrównywać go podczas PCT.Wtedy nie ma wahań hormonów.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-11-25 12:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ale zeby wiedziec czy takie 4on 4off faktycznie pod tym wpływem dzialaja odpowiednio trzeba robic badania. poza tym kazdy jest inny i inaczej reaguje na blok itp. dla jednego cykle 4-6 on off moze byc wlasnie takkim wahaniem hormonów a dla innego nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zwykle są tendencje do "walenia" znacznie większej niż skuteczna dawek koksu,a wystarczy przekroczyć jej fizjologiczną zawartość,żeby zrobić postęp.To koksiarze winduja na niebotyczny poziom egzogenne hormony,wierząc,że większa ilość=większe przyrosty,a organizm odwdzięcza się im,właśnie wyrównując to kortyzolem i estrogenami.Wyżej głowy podskoczyć się nie da...A robienie badań wydaje się być jednym z warunków robienia postępów,przy minimalizowaniu skutków ubocznych.Niestety większość wyznaje zasadę "carpe diem",nie myśląc o tym,co się wydarzy lub nie,w przyszłości.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-11-25 13:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
a z ciekawosci Bodek robiłeś krótkie cykle?
twoje poglady to z doswiadczenia czy teoretyczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
niestety jest wiele saa ktore nie wykorzystuja swej mocy na cyklach 4tyg, a które sa ostatnio dosyc lubiane (zreszta kiedys tez byly). ja np nie wyobrazam sobie zeby leciec bolda czy deke 4-6tyg. ale jest tez mase srodków ktore sie do tego nadaja. wiec kazdy moze zdecydowac co dla niego odpowiednie w danym momencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
dukeluke ja bym tą piramidę na odwót zbudował ..najpierw max front ..przy dawkach 750 to.. 1- zchodzi to omo z 3 tygodnie 2- efekt taki że wsumie jesteś tydzień ,no max 2 na czysto ..a i niezupełnie bo leci odblok ( tak wiec cały czas bomba jest..a przy najmniej chemia w organiżmię) 3- jak kończysz tak wysokim dawkami ..po pewnym czasie taki kolejny cykl : po 4 tyg odbloku ta dawka 250 pewnie nie poczesze ..bo będzie za mało czasu aby receptory się oczyściły\ zregenerowały . lepiej na front max dawkę żeby szybko się wkręciło omo a potem zjazd łagodnymi dawkami ..tak by ten odblok był faktycznie offem od koksu czyi 4 tygodnie nie raptem 2 .ale rób jak uważasz..

Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-11-25 13:57:04

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zerwałem z koksem.Wszystkie moje doświadczenia ze SAA,wskazują na bezensowność długich cykli.Zbieram teraz wiedzę i zamierzam zrobić postęp na czysto,co nie wyklucza zainteresowania tematem wspomagania na bierząco.Przykład z mojego podwórka,zawodnik robiący własnie krótkie cykle,będący w swojej dyscyplinie ścisła czołówka swiatową.Też mu nie wierzyłem,dopóki nie poczytałem zachodnich autorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Wiec tak troche poczytałem i zeby uniknąć spadku libido przy cyklu trenu 4on 4off chce dołożyć proviron i odblok z 2listkow clomidu albo 60tab tamoxa. Myślicie ze sie sprawdzi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do zawodowców

Następny temat

Początek Gino?

WHEY premium