SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o krótkich cyklach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To juz substancje aktywne srodkow nie dzialaja tylko estry?
Na nastepny cykl trzeba bedzie zapodac jakiegos estra tylko jeszcze nie wiem jakiego moze krotkiego a moze dlugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Zaglebie pisz na forum wiecej osob skorzysta

Panowie powielacie schematy wiekszych kolegow. Zrobcie kilka mikrocykli 4 tyg i wtedy pogadamy o efektach w praktyce a nie o *******eniu o dupie marynie
Do tego caly czas pisze idea krotkich cykli jest DBANIE O ZDROWIE!!!!! i nikt mi nie powie ze po x dziesieciu tyg na cyklu bedzie mial lepszy cholesterol, enzymy wątrobowe, cisnienie itp niz po 4 tygodniach ON

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

A co taka karuzela: wejście na cykl, odblok, wejście na cykl, odblok, i tak co 4 tygodnie to myślisz że takie zayebiście zdrowe ??

Myślisz że organizm w 4 tygodnie wskoczy na swoje naturalne obroty i po 4 tygodniach OFF organizm zareaguje na środki tak samo jak po 3 miesięcznym offie ??


Tak na chłopski rozum to tym systemem można sobie ładny rozpjerdol zrobić w gospodarce hormonalnej


no ale ja sie nie znam tylko wbijam ...

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-24 12:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
roid bezsprzecznie po 4tyg on bedzie zdrowie o wiele lepsze niz po 20tyg on. ale zrobmy badania po calym roku takiej zabawy 4tyg on 4 off, i zrobmy badania po polrocznym cyklu z pelnym PCT do niego. i wtedy mozna dyskutowac. bo porównanie np 3mikrocykli 4on 4 off do cyklu 20tyg nie jest sprawiedliwe do konca. a mysle ze taka hustawka przez caly rok tez duzo moze zaburzyc, bo nie jest realner zeby org sie calkiwicie ustabilizowal przez 4tyg. tym baridzej ze biorac omo na cyklu, dekanian znadujacy sie w omo jest w org przez 4tyg jescze czyli praktcznie wiekszosc tego 4tyg mostku - pct. choc napewno cos typu 3mikrocykle , 3-4miesiace przerwyi znowu 3 mikrocykle byloby juz zdrowsze .ale porównjac ilosc tyg on przy dlugich cyklach 20-24tyg i mikrocyklach to juz moze nie byc rozbiezne w tym odbiciu na zdrowie, choc napewno gorsze jest pol roku on.
jest jeszcze jedna wazna rzecz, trzeba dobrze dobierac srodki, bo nie ma duzo srodkow ktore w 4tyg potrafia zrobic dobry trwaly miesien.

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2009-12-24 12:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Panowie po 1 ja nikogo nie namawiam bo kompletnie mnie nie obchodzi co robicie. Jak ktos chetny zapyta, odpowiem, podyskutujemy

Nie umiem Wam prosciej wytlumaczyc tego ze obciazajac organizm przez 4 tygodnie i dajac mu potem 4 tygodnie przerwy choc czesciowo wroci on do stanu poczatkowego. Efekty uboczne kazdego srodka czy to gorzaly, narkotykow czy androgenow kumuluja sie z kazdym kolejnym dniem CIAGLEGO brania.

Najprosciej jak umiem to podam przyklad. Jak bedziecie sie czuli pijac w kazdym jeden weekend w roku w sobote i niedziele??? Poniedzialek zdychanie ale juz wtorek i sroda jest git czujesz sie normalnie.
A teraz pomyslcie sobie jakbyscie sie czuli robiac zamiane. Po co pic tylko w soboty i niedziele przez caly rok......rok ma okolo 48 weekendów - 2 dni (sobota i niedziela) - 96 dni w roku. A wiec pogadajcie z kims kto wpadl w cug (ja akurat znam takich eheh) i pil bez przerwy 3 miesiace jak on sie potem czuje i jakie ma spustoszenie w organizmie
Przyklad extremalny ale dobrze obrazujacy ze to dawka (kumulacja) szkodzi a nie srodek.
Ludzi pijacych, cpajacych w kazdy weekend jest multum, Ci ktorzy pija cugami po kilkadziesiat dni pod rzad tez, ale chyba na pierwszy rzut oka mozna ich odroznic po wygladzie twarzy, ciala
Analogia do skutkow ubocznych wszystkich uzywek w tym koxow bedzie podona choc nie na ta skale bo ludzie bioracy kox dbaja o zdrowie, jednak szkody sa potegowane z kazdym dniem

A wiec peace i niech kazdy robi co chce jak kogos nie interesuje temat short cyclingu to po co tu zaglada

Do tego short cycling w mojej wersji to nie tylko short w sensie dlugosci trwania ale i ukladanie go na najmniejszych skutecznych (chodzi o ratio zdrowie/przyrsty) dawkach.

Tomczers ja nie mam zamiaru jechac caly rok dokladnie 4 on 4 of ale na pewno zamiast 1-2 dlugich zrobie np 3-4 krotkie


Dla mnie idea tego systemu jest ZDROWIE na 1 miejscu kosztem masy i sily


Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-12-24 13:41:11

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bardzo dobrze wytłumaczone
na pewno przyrosty siły/masy na długich cyklach są dużo trwalsze
jednak jeśli dla kogoś zdrowie jest na pierwszym miejscu to krótsze cykle są lepszym wyborem
no i przede wszystkim po krótszych cyklach łatwiej się odblokować i powrócić do "normalności"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
oczywiscie ze dlugie cykle sa bardziej efekywne ja to potwierdzam w 100% ale wlasnie u mnie to stoi na 2 miejscu.


Jeszcze jeden przyklad. czemu czesto robia ludziska w dlugim cyklu kickstarta z dianabolu itp metylowca i ciagna go gora 4-6 tygodnie a nie np przez caly cykl??? Bo ogoinie wiadomo z po tych 4-6 tyg watroba dostala po dupie. I co sie robi.....czesto po kilkunastu kolejnych tyg na samych injekcjach zow na koniec wchodzi sie na jakiegos metylowca - winstrol , anapoln (zaleznie od celow) bo juz watroba pewnie sie zregenerowala na tyle by przyjac kolejnego kopa w dupe....ciekawe jak by sie czula jakbyscie walili orale przez 16-14 tygodnie
Organizm to cwana bestia i przy oidpowiedniej pomocy ze strony diety i supli po zaledwie 4 tygodniach ON (do tego na minimalnych/srednich dawkach) wystarczy mu kolejnych kilka tyg by sie zregenerowac

Ja to mowie nie tylko z teorii ale i praktyki.
U mnie zawsze np watroba dawala znac o sobie w okolicach 5 tygodnia ( na cyklu wielo tyg). Cisnienie wy******lalo w gore pod koniec 4-5.
Teraz mam za soba juz 2 krotkie cykle i widac organizm potrafi sie zregenerowac bo mimo przerwy zaledwie 4 tygodni wchodzac na 2 cykl znow na oralach nie mialem klopotow z watroba ani z cisnieniem az do konca tych olejnych 4 tyg ON - czyli jednak organizm potrafi sie zregenerowac

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-12-24 13:55:29

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-12-24 13:56:30

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Ciezko sie nie zgodizc z Twoja teoria @Roid_rage, niestety ma sie ona nijak do dluszych cyklow przy zastosowaniu wiekszej ilosci srodkow, ktore mozna by powiedziec zazebiaja sie i stosowane sa w odpowiedniaj kolejnosci i nastepstwie po sobie ... Dodatkowo takie wahania stezen testosteronu w org. na pewno nie wplyna dobrze chociazby na nasze samopoczucie, no chyba ze ktos zastosuje intensywne oczyszczanie clen+tad...

Jakos ciezko bylo by wobrazic sobie systemu 4 ON / OFF przy mieszance metax/prop/deca/enan/mix/wins/bold. Oczywiscie mozna zastosowac przerwe w systemie argentynskim przy przejsciu z "masowej" czesci cyklu na czesc ksztaltujaca "definicje" - miesiac chociazby na jablczanie kreatyny plus jakis tam booster na pewno by nie zaszkodzil. Znam wielu ludzi ktorzy takie rozwiazania stosuja od wiekow - wiadomo, ze pomaga, ale ciezko jest jednoznacznie stwierdzic na ile - bo nikt nie prowadzi zadnych badan statystycznych w tym kierunku...

Zdrowia i wesołych ..

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
"Jakos ciezko bylo by wobrazic sobie systemu 4 ON / OFF przy mieszance metax/prop/deca/enan/mix/wins/bold."


hehe no wlasnie ja uwazam (kazdy ma miec prawo wlasnego zdania) ze na poziomie czysto amatorskim i hobbystycznym nie potrzeba mixowac wiecej niz 2 srodkow na raz. Ludzie nie rosna na tescie i mecie i upatruja przyczyne w niedostatecznych dawkach lub zbyt malej ilosci srodkow......kazdy ma ograniczona ilosc recetptor AR i ograniczenia genetyczne. Zbyt duza ilosc srodkow i mg nic tutaj nie pomoga w wiekszosci przypadkow. To po prostu (poziom czysto hobbystyczny)strata kasy i obciazanie org.
Powodow stagnacji trzeba szukac glownie w zarciu i treningu.

Ps.Z pierwszej reki wiem ze i na poziomie zawodnicznym (mistrz polski w bb) nie mixuja tak jak tu na SFD jest w modzie. Przynajmniej nie wszyscy

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-12-24 15:47:38

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja nie nie chce negowac tu ze short jest zle. jest ok. ale upraszczasz porównuja alkohol do hormonów. nie tylko watroba i cisnienie ma tu znaczenie. układ hormonalny czlowieka jest dosc skomplikowany i wahania czeste moga go rozregulowac. kazda metoda ma plusy i minusy. i sa srodki ktore np stosujac przez 12-14 tyg mozna miec fajne efekty i niedzuo sidy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do zawodowców

Następny temat

Początek Gino?

WHEY premium