SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o krótkich cyklach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
luzik hehe i powodzenia w dazeniu do celu :)

Ja znow lece mdrola 1 kaps plus omena i ten srodek mnie zaskakuje w takiej malej dawce heheh czuje sie jak tytan :D

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jak widzicie zastosowanie bolda do cykli typu 6tyg?

zalozmy bold +prop dawki tygodniowe
500 + 200
200 + 200
200 + 200
200 + 200 + ewentualnie jakis oral
off + 200 + jw
off + 200 + jw

wg mnie ma to sens i nalezy przetestowac ale chce poznac opinie innych

btw: roid - orientujesz sie w PH?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Przy trenie w PCT obowiązkowe HCG.Dodając do tego 1000j.m vit.E,wystarczy 500j.m ED.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
Body a jak myslisz przy np 3 cyklach 4 tygodniowych na malych dawkach jak Roid pisał ale bez trenu tylko m drol wino enan itp czy hcg jest konieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
nie

ewentualnie tylko w celu zwiekszenia efektow choc to nie jest potwierdzona teoria(ciezko w polsce o wiarygodnych ludzi bioracych wiecej niz 4 rozne srodki )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Poczytalem na ang. jez. to tam glownie na krotkich estrach test meta deca tren, ale dla mnie to hardkor
ma sens stosowanie w miare tylko apteczniakow:
omo, prolo, meta, ewentualnie ph(tylko jakie?)
np. omo solo
prolo z meta badz winem badz z ph?
pct na dhea clom/letrozol
Dawki dlugich estrow 3inj przy 4 tygodniach badz 5 inj przy 6 tygodniach
krotkie estry to nie ma dyskusji
Tak rzucam pytań kilka bo chce sobie to poukladac, dalo by rade zrobic na poczatku stycznia badanko testa potem pod koniec 1 pct i na koniec ostatniego pct, bym sprobowal tych krotkich cykli, bo tak mysle, ze to mniej gospodarke hormonalna roz***ie niz zwykle.
Sie napatrzylem na ludzi po 14, 18, 22 tydoniach i to za duzo zrywy jak dla mnie.
Ponawiam pytanie czy clen i ewentualnie efedryna jako antykataboliki na pct maja sens i czy to nie za duze obciazenie.
Na koniec cel: redukcja + kilka kilo miecha w to miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
obelx normalnie jak z zaswiatow tu wpadles, takiego forumowego emeryta dawno tu nie bylo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
a co myślicie o takim lightowym cykliku 2,max 3 tyg prop (albo priomo)100 e2d metka 5mg + t4 25ug z rańca eod potem odblok 5tabsów cloma e2d +dhea 25 eod no i kredka ,gluta odblok 10 dni potem miech przerwy i od nowa.... cel redukcja..przyspieszenie metabolizmu.poprawa wytrzymałości,lekkie dopompowanie triców ..co do treningu ..to raczej samo areo.basen, no i coś an trica ..tak pytam jak będę już konkretnie startował to załże swój topik potem odblok 5tabsów cloma e2d +dhea 25 eod no i kredka ,gluta odblok 10 dni potem miech przerwy i od nowa



Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-11-25 04:27:28

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
po krotkich cyklach to odblok powinien byc sklepowy bez zadnych clomidow/nolvadexow/HCG, bo wtedy maja sens krotkie cykle.

w systemie 6on/4off

teraz przytocze cykl ktory sam stosowalem

1-6 oma 250 500 500 500 500 750
1-6 megaH
1-6 epi
1-5 IGF

PCT 4tyg
7-10 Leviathan Reload
7-10 Paravol
+ Kreatyna + NO + shotgun

Sam jestem ciekaw czemu nie bylo zejscia z omo a i tak bylo ok

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
i jak spadki duke?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do zawodowców

Następny temat

Początek Gino?

WHEY premium