SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi mogą zrobić?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
no ja tez tak myśle Cavior ,że jestem w dupie jak nakapuje

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A świadkowie nie mogą zeznać, że on Cię chociażby popchnął, czy coś? Albo że to sobie wymyślił skoro wszyscy są po Twojej stronie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
tez mam teraz taka sytuacje w szkole ;d jak nie trafil do szpitala to nic ci nie zrobia ; DD a nawet jakby trafil to i tak masz jeszcze linie obrony w samorzadzie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
dobra tam stało się jutro się okaże jak jutro nic nie będzie to raczej już nie nakapuje.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Nie bój się nic, nie pokazuj też tego bo zacznie Cię szantażować! Nie dałeś się, nie stałeś się chłopcem do pomiatania a koleś Ci nie oddał więc jest *****...jesteś gość! :) Nie rób kroku do tyłu, jak naskarży to i tak wybrniesz z tego co najwyżej pogadankę będziesz mieć ale jakiś ciec nie podskoczy już, proste? ;D

Cavior - koleś się do niego rzucał to wystarczyłoby jak dla mnie, słowa słowami...ale czyn jest czynem i tego trzeba się trzymać! wolałbym aby uważali mnie za bandytę i prowokatora niż za frajera który daje się obijać, pomiatać...myślisz ze na jednym razie by poprzestał? Słabości wypływają na powierzchnie bardzo szybko w takich wypadkach i nagle każdy chce Ci dokopać...wiem coś o tym! Bylem za młodu świadkiem jak mojego znajomego okładali w szatni przez prawie rok a on był tak zastraszony ze nic nie powiedział a w sumie ducha winnego klepali także kolega tutaj z forum miał szczęście takie ze nie miał przed sobą ekipy która mogłaby go zgładzić lecz placka którego strzelił na uspokojenie i tak się skończyło...także powiem więcej, zazdroszczę postawy a z dnem socjalnym tylko w taki sposób można postępowac!

jeżeli jest to świeże to uważaj żeby Ci nie nastukali i to tyle

Zmieniony przez - UQASH w dniu 2009-11-19 17:42:16

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
ciota jestes pewnie lekko go obiles a teraz na forum placzesz czy cie ze szkoly nie wyrzuca

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
UQUASH:

wolałbym aby uważali mnie za bandytę i prowokatora niż za frajera który daje się obijać

Frajerem jest ten, który zamiast używać mózgu używa pięści i daje sie wrobić...

Jeśli gość podniósł na niego ręce-ok, jest w pełni usprawiedliwiony, że mu przyłożył. Ale jeśli tamten tylko pyskował-wystarczyło roześmiać mu się w twarz, złamać jego pewność siebie i spokojnie odejść.

Jesteście jeszcze młodzi, testosteron buzuje, młodzieńczy bunt prowokuje do robienia różnych rzeczy-niektórych szalonych w pozytywnym sensie-a niektórych głupich.

z dnem socjalnym tylko w taki sposób można postępowac!

Problem w tym, że "dno socjalne", zwłaszcza w Waszym wieku, jest tak samo narypane hormonami i skore do bitki jak Wy Przypieprzysz jednemu-ok. Następnym razem mogą przyjść w pięciu-i dostaniesz wpi.erdol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
bananaya ... Nie wiesz co było więc się nei udzielaj po prostu tu są osoby które się co nie co znają ,a tego kolesia to ja mam głęboko ... Tylko stało się i tyle wole wiedzieć co mi grozi i jakie argumenty użyć ,aby mnie nie wywalili . Bo wiem ,że jakbym miał sprawę w sądzie ( co jest raczej nie możliwe ) to nic mi nie zrobią ,bo on nawet na obdukcjie jakby poszedł to nic by nie wykazali . Tylko ,że trenuje Kickboxing już dość długo i będą na pewno pod tym kierunkiem pieprzyć.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Miałeś jakieś kłopoty w szkole już? Bójki? A tamten koleś? Goguś w okularach czy szkolny zabijaka? Odpowiedz szczerze-to będzie ważne dla nauczycieli i pedagoga.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Karate + trening siłowy = co wy na to?

Następny temat

26-29.11 Taekwondo, mistrzostwa świata w Argentynie - Polki bronią tytułu

WHEY premium