SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze: KRAV-MAGA czy BJJ ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masło, a co dla ciebie jest "prawdziwą sztuką walki"?

"Kravv maga jest bardzo prosta ale nie jest to sztuka walki"

A czy przez swoją prostotę nie jest skuteczna?!
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Tak, wiem, że spozniam sie o kilka lat... ale nerwowo reaguje na głupote, nawet ta o kilka lat młodsza od węgla. Trzeba byc idiotą żeby porównywać KM-system, przede wszystkim, samoobrony- do walk sportowych, na matach, w klimatyzowanych wnetrzach praktykowanych przez postrojonych w kimonka ****. KM to nie SPORT!!! Ciekawe jak tacy "karaciarze, i BJJ sprawdziliby się w ciemnym parku..
6

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ooo, widzę, że mamy kolejnego archeologa przkopującego się do jury, w dodatkuz poglądami zbliżonymi do tego okresu. Polakom gratulujemy ratlera
1

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
wiesz co, kopt..Nie wiem co ci sie nie podoba w moich pogladach. Raczej watpliwe abys mógł wyciągnac właściwe wnioski na podstawie kilku zdan. Nie neguję żadnej sztuki ani systemu walki. wazne ,ze sie "coś robi" aby zwiekszyc swoja kondycje i bezpieczenstwo. Po prostu wk***** mnie jak ktos nap****** na KM, mając mgliste pojęcie o temacie.A najczęsciej tacy właśnie się udzielaja, zazwyczaj promując "swoj" sport. Przez forum przewija sie wciąz temat "brudnych zagrań" i wsadzania kciukow w oczy, chociaz nie wszystkie odmiany KM je stosuja (nawiasem mowiac, namnozyło sie ich zbyt duzo).
I szczerze mowiac, twoj komentarz jest nad wyraz niestosowny. A raczej, nie komentarz, a kapiaca z niego ironia. Bo w twoich słowach jest duzo prawdy - gratuluj Polsce takich ratlerów, i oby ich było więcej.
Pozdrawiam
5

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
ratler, nudzi Ci sie, ż eposty sprzed 6 lat odkopujesz? Dżizas.
2

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
oj, ratler ratler
2 post na forum i od razu archeologia, na dodatek wywołująca wojny.
Jedna rada: idź waćpan do jakiegoś klubu grapplerskiego ( niekoniecznie bjj) i poproś o sparring.

Potem się zastanów czy skoro jeden koleś jest w stanie skopać Ci dupę, to czy 4 kolesi w ciemnym parku także.

Niech ktoś zamknie temat
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Rzeczywiście, nudzi mi sie - nie mam treningów to mi sie nudzi. A swoje możliwości znam, i wymiatacza nie udaje. Ani razu w moim p nie zostało stwierdzone,ze załatwie czterech w ciemnym parku, prosze to zauwazyc. Ze współczesnych sztuk walki/samoobrony wszystkie sa dobre, o ile zawodnik jest dobry w tym co robi. I szczytem ignorancji jest opluwanie czegos o czym sie nei ma pojecia.
W takim razie temat zamykam ja. A jeszcze jedno, wam tez sie nudzi,ze włazicie tutaj i meczycie ponad siły swe szare komorki aby wymyslic jakąs złośliwość.
Niech KM bedzie z wami.
4

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Ratler:
1. Nie masz możliwości zamknięcia tematu bo nie jesteś modem
2. Ludzie, którzy dyskutowali w tym temacie albo dorośli, albo się zestarzeli albo poumierali. Po jaką więc cholerę to odgrzebujesz?
3. Sam sobie zaprzeczasz. Najpierw wyśmiewasz kimona i bjj-wców na macie, potem twierdzisz, że nic takiego nie miałeś na myśli. Nie chcesz, żeby obrażano Twój styl - nie obrażaj innych
4. Myślę, że to nie tyle krav maga jest obiektem kpin, co krav Mag-i-a, bo tak usiłują ją przedstawiać i reklamować jej wyznawcy i adepci. Tymczasem nie ma magicznych stylów czy technik, które dadzą nam gwarancję bezpieczeństwa. To co skuteczne w KM zostało w większości zapozyczone z innych stylów np muay thai. Reszta to nieweryfikowalna piana mydlana ubita, żeby zamydlić oczy
5. Chciałbyś widzieć jak sobie radzi w parku bjj-wiec czy inny kimonowiec, który ćwiczy na macie w klimatyzowanym wnętrzu? To niejpierw oświeć nas, gdzie trenuje się KM. W parku? Na ulicy?
Reasumując: nie chcesz, żeby wykpiwano Twoje opinie? To przestań bredzić

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-06-18 12:36:05
2

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Jestem pod wrazeniem. jedna niewinna kulka sniezna, a tu cała lawina...
Moim zamierzeniem nie było nikogo obrażać. To była reakcja na pomyje, ktorymi oblewana jest KM. Najlepsza odpowiedzia na atak jest atak, nieprawdaż. Przyznaje - cel troche podstarzały... Ale jakie świeże i żywe reakcje.Pewnie uprane w Perwolu.
Nie ma co! W młodym ciele, zdrowy duch ;)Mam nadzieje,ze na treningach tez dajecie z siebie wszystko.
Brawo.
3

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Aleście mi humor poprawili. Nie ma co!
1

Bastards! they killed Kenny!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rickson+teledysk

Następny temat

Walka z cieniem

WHEY premium