SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze: KRAV-MAGA czy BJJ ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Ratler, wiesz jak się nazywa to co właśnie uprawiasz? Pustosłowie i demagogia. Lawinę wywołał Twój arogancki komentarz, w którym stwierdzasz (jakbyś się tego nie wypierał), że stylów sportowych nawet nie można porównać do KM, bo przecież KM to fantastyczny bojowy system, a bjj czy karate to jakieś kimonowe wygłupy. Każdy znający się choć trochę na rzeczy wie, że jeżeli nie warto porównywać KM z innymi stylami to ze zgoła innych powodów. A teraz bardzo Cię proszę: jeżeli masz coś merytorycznego do powiedzenia - proszę bardzo; jeżeli zaś dalej chcesz bić pianę o jakichś śnieżynkach to lepiej daruj sobie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Yeah, master

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... Po prostu wk***** mnie jak ktos nap****** na KM...

ratler, czy nie lepiej byłoby pozostawić to nap*** na KM, skoro Cię to po prostu wk***, głęboko zakopanym kilka lat temu niż wyciągać to na światło dzienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3007
Kolega pytał mnie się dzisaj kto ma większe szanse 5 lat bjj czy 5 lat KM. Ja mu mówię że bjj on że nie że KM jest oparte na maturalnych odruchach itp. Ale z Mata Leo wyjść nie potrafił.
Mimo wszytsko uważam że pare sztuczek znać warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Przejzyj sobie wszelkie rozmówki kravmagowo-bjj albo inne i sam dojdziesz do wniosku,ze niczego nie trzeba odkopywac. To cały czas jest obecne. Przzyznaje - to był bład wchodzic w taka pyskoweczke i granie sobie na nerwach. Chyba uległem atmosferze tego forum, wzajemnego obrzucania sie miesem.
Do kolegi wyzej - takich przykładów moge tez mnożyc dziesiatki, jak to taki a taki po tylu a tylu latach przegral z takim a takim po tylu i tylu latach treningow. A wiesz co to znaczy - ze był po prostu to d*** a nie, ze system/walka jest be.
A sztuczek i trikow z innych systemow albo walk nigdy nie zaszkodzi sie nauczyc. To fakt.

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Eh, ludzie... Nudze sie jak cholera. Jestem uziemiony prze kontuzje,to i zaczalem przegladac posty. A wy? Co robicie w necie, jak sie na tym tak bardzo pasjonujecie i jestescie takimi ekspertami? Czy wasze miejsce nie powinno byc na macie?

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3007
ty zacząłeś....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Przyznaje. Ruszyłem to g****. No i zleciały sie muchy ścierwnice. Ciekawe ile jeszcze...

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
bez urazy

Bastards! they killed Kenny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3007
Przyznaje. Ruszyłem to g****. No i zleciały sie muchy ścierwnice. Ciekawe ile jeszcze...
To było mocne. Może nawet za mocne.
Ale cóż jak wdepne w gowno na ulicy to z nim nie dyskutuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rickson+teledysk

Następny temat

Walka z cieniem

WHEY premium