SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze: KRAV-MAGA czy BJJ ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, nie walczył. Jak u licha facet, którego znała swojego czasu cała rzesza ludzi, nigdy z nikim nie sparował? Jakoś wierzyć mi się nie chce, że jego legenda opierała się przez całe życie wyłącznie na inscenizowanych pokazach-walkach?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mial papiery. Dostal od swoich nauczycieli uprawnienia, robil show i wszyscy to lykali. Dzis masz tak samo. Kupa "autorytetow" w sztukach walki ktorzy nigdy nie znalezli sie w walce. Wykorzystal po wojnie zakaz innych styli i polaczyl to z pacyfistycznymi gadkami. Zwracam uwage ze w tym czasie dzialalo w Tokyo kilku znacznie lepszych karatekow, a zaden nie uzyskal takiego przebicia.



Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koledzy, życzę miłego weekendu. Bo jak to bywa w (prawie) każdy piatnik, lecę do domciu wcześniej.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, jeszcze na ostatek. Boruta, czy dysponujesz jakimś vide z Twojej walki? Chętnie bym zobaczył jak sobie radzisz. Na ra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Bjj-Polska w mediach.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Mogę tylko powiedzieć, że tam gdzie ja trenuję nie padło nigdy złe słowo ze strony prowadzącego o innych stylach walki, mimo, iż było trochę o konfrontacjach... A ja z domu to wychodzę codziennie i bez obawy, mimo iż mieszkam na średnim jakościowo osiedlu. Jak na razie nawet bez KM w większości przypadków dawałem sobie radę- i dalej żyję. Tu nie czają się na ludzi za każdym rogiem "zawodowcy"... A jak już parę razy pisałem- każdy, nawet najlepszy trafi w końcu na swego. Tylko, czy to powód żeby się bać? A poza tym na wstępie napisałem, że faktycznie dobrze jest mieć podstawy, ale tradycyjnie już czytasz tylko wybrane fragmenty .....
Co się zaś tyczy turnieju- to ciekawa i zaskakująca informacja. Postaram się sprawdzić.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytam calosc a prostuje to co trzeba. Co Cie tak zaskoczylo?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Sorry, Boruta, coś mnie się porąbało....:( Jakimś cudem przez chilę zrozumiałem że chodzi o turniej KM...Porażka, dzisiaj chodzę w worku na głowie:)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musiałem zobaczyć, więc trochę zmarudziłem. Krótkie to było i bez "zbędnej" agresji. Ale ciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
I jeszcze jedno Boruta; za Adamczyka nie mogę odpowiadać, jeżeli tak było faktycznie, to przykra sprawa, ale czy to powód żeby od razu potępiać wszystko, co związanie z KM?
BAS3 czy KOMBAT56 to podobne systemy, ale na nich się tak nie wyżywasz. Ja tam osobiście mam dosyć kłótni, z mojej strony ogłaszam rozejm- basta.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rickson+teledysk

Następny temat

Walka z cieniem

WHEY premium