SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupic na rzeźbe?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Zamiast wdawać się w dyskusje proponuje odesłać kolegę do działu odżywianie, gdzie zapozna się z zasadami prawidłowego żywienia. Chyba, że kolega wyrazi chęć zmarnowania środków które zakupi, to wtedy można podpowiadać...

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tata91
Wpier..am białka 2 razy dziennie przed treningiem i przed snem. Smak Karmel i truskawka mniam ;)


z takim podejściem jak już wcześniej napisali - nigdy nie będziesz miał definicji, bo nie będziesz miał mięśni, owszem waga może pójdzie w dól, ale będziesz wyglądał jak anorektyk co nigdy nie ćwiczył, udaj się do działu odżywianie, jak nadrobisz braki myśl o saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
dziki3000
1300 kalori to dziewczyny zjadaja. Skad masz takie wyliczenia ze twoj organizm pobiera tylko 1000 kalorii?


Nie, dziewczyny ważace 60 kg jedzą 1800-2200 kcal na redukcji, tylko w skrajnych przypadkach schodząc poniżej 1800 kcal. Gratuluję podejścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
ja to przy 3000-3500 robiłem redukcję a przy 1300 bym umarł chyba przecież to jeden dobry posiłek

btw, po ogarnięciu michy polecam clena+aeroby 4x w tyg

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2012-06-04 23:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 757
a tak wgl to ktory to twoj cykl by byl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
Na żadnej diecie nie byłbym w stanie w 4 miechy spalić 27 kg dlatego na tamten czas widziałem tylko i wyłącznie takie wyjście.. Kiedy postawiłem sobie za cel zbicie wagi to tylko to miało dla mnie znaczenie, nie myślałem w ogóle o żadnej diecie... Teraz kiedy moja waga spadła do 85 kg patrze na to wszystko juz pod innym kątem. Tak jak napisałem po wakacjach planuje zabrać się za siebie i wtedy na pewno ruszę z dieta. Każdy z kim rozmawiałem powtarzał mi to samo "Bez dobrej diety to możesz sie osrać a efektu i tak nie będzie" Dlaczego po wakacjach ? Ponieważ w wakacje wyjeżdżam na całe 3 miesiące nad morze i to w takie zadupie z którego do najbliższej siłowni będę miał jakieś 50 km. Ten miesiąc chce pociągnąć jeszcze na swoich "eksperymentach" zjechać jeszcze z 5 kg. W obliczeniach gdy dostarczam 1600 kcal to chudnę 2 kg na tydzień. 2400 kilogram, zaś do utrzymania wagi potrzebuje 3500 kcal. 2 lata temu kiedy kończyłem z siłownia moje obwody były znacznie większe... jako 19 latek w bicepsie miałem 46 cm wyciskanie na klatkę 155 kg. Teraz możecie mi wierzyć albo i nie, dochodzę do wniosku co robiłem nie tak.. Byłem tak zalany jak świnia moze i w pasie nie bylo az tak wiele bo jakieś 96 ale bicepsy to sama woda. Teraz po tylu latach dopiero wychodzą mi piękne żyły na bicepsie co oznacza ze tkanka tłuszczowa znacznie zmalała :) To daje mi ogromnego kopa do działania.. Tak wiec pisze do was wszystkich o pomoc, o pokierowanie mnie w odpowiednia stronę. Nie chce popełnić kolejnego błędu.. Mam jeszcze jedno pytanie: Chodzi mi o dolne partie brzucha jest jakiś dobry sposób by to wypalić? Mam namyśli boczki wiem ze z pewnym czasem kiedy waga poleci w dół to samo zniknie. Ale chciałbym to jakoś przyspieszyć. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1207
beef
wyniki siłowe na poziomie kolesia który zaczyna z siłka.diety brak,deca i wino,pomyłka.


Jesli koles ktory zaczyna z "siłka" podnosi na klatke 120 kg musi byc jakimś mutantem ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Na niższy poziom tłuszczu pomoże ci zejść efka lub clen. Można też dodać coś antykatabolicznie. Ale najpierw podbij tych kalori trochę bo znikniesz

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
imo dzial odzywianie bo zrobisz odchodzanie zamiast redukcji na jakimkolwiek SAA

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Rzeczywiscie u autora widac brak podstawowej wiedzy; zarowno w sylwetce jak i tym co pisze ale z tymi kaloriami to nie do konca jest tak ze nigdy nie mozna ich trzymac bardzo nisko. Podczas UD 2.0 przez wieksza czesc tygodnia jest sie na 1000kcal i co zle? BARDZO DOBRZE bo ta dieta idealnie sie sprawdza u wiekszosci ludzi wiec nie zawsze niskie kalorie = zle



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-05 01:21:22

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redu na epi neogenica

Następny temat

propionat+winstrol

WHEY premium