SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest ****a koksy??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
jak juz powrocisz do cwiczen po okresie 'roztrenowania' to lepiej bedzie fwb lub act zamienic na jakiegos split'a, moim zdaniem oczywiście.

Zdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
A co myslicie o metodzie mietkiego 15 6 15??

Kiromax- split jest tu najmniej wskazany, pozdro

Zmieniony przez - basswood w dniu 2007-03-12 20:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
HST.
Jesli chcesz jesc mniej wegli to poradzam zebys zobaczyl test Pepo(trenuje Hst na diecie CKD)
Co do suplementacji IMHO na poczatku wydaje sie zbedna.
A tak wogole czemu chcesz wegle przyciac skoro jestes ekto? Przy Twojej przemianie materii nie powinienes sie ich obawiac.
Zycze udanego powrotu do naszego pieknego kraju i jeszcze piekniejszego sportu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
HST?? hmm pojechalem jeden cykl iiii.... lipa nic mi to nie dało. Czytalem kiedys tu kogos obszerny art na temat ekto i pamietam zeby w diecie ekto uciac wegle i zastapic ucieta czesc tłuszczami, tera coraz wiecej osob zadaje mi pytanie dlaczego chcem uciac wegle wiec nie wiem czy ja mam zawodna pamiec czy nikt tego artu nie czytał, pozdrwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
węgle w diecie ekto powinny stanowić minimalnie 50 %.

ekto raczej nie musi się obawiać o podlanie fatem.
bo i też przemiane materii maja szybszą.

tłuszcze spowalniaja wchłanianie posiłków więc będą bardzo pomocne dla ektomorfika.

a brak przyrostów nie powinno się obwiniać planu , lecz złej diety.
Hst to bardzo dobry trening i jeszcze nie spotkałem się z nikim, kto byposiadał dobrą diete a narzekał by na brak przyrostów podczas hst.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
Na kazdego dziala co innego, na mnie hst nie dzialalo, poprostu od pierwszego treningu hst wiedzialem ze nic z niego nie bedzie, moze faktycznie jezeli w mojej diecie bylo za mało tłuszczu posilki byly za szybko wchlaniane, lekarz mi kiedys powiedzial ze mam bardzo szybka przemiane materii, prócz zwiekszenia ilosci tłuszczów znacie jeszcze jakies inne metody spowolnienia przmiany materii bo to w tej chwili mój najwiekszy problem, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Miałes badania tarczycy robione? Moze ta zbyt szybka przemiana wiaze sie z hormonami. Wiem ze odpowiedz w stylu taki wiek jeszcze rosniesz hormony szaleja musisz poczekac metabolizm zwolni Cie nie usatysfakcjonuje. Pozostaje opcja kamikadze liczysz tylko bialko i reszte jesz ile Ci tylko organizm pozwoli. Pewne ilosci tluszczu do posilkow ok zawsze jakis dodatek kalorii. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wieksze ilosci białka przyspieszaja metabolizm- więc też nie przesadzaj.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
Adamus ja juz mam 21 lat wiec chyba hormony przestały mi szalec jakis czas temu, pozdrawiam

p.s. za duzo wegli nie, białka za duzo nie to pozostaje mi pic 2 litry oleju rybiego dziennie , aha i jeszcze jedno-(przeczytalem kiedys we flexie):

"od jedzenia maxymalnych ilosci bialka jedyne co wam po tym urosnie ..... to rachunek za papier toaletowy"
czlyli potwierdzenie słów Dona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
- to normalne- bo wszystko z rozwagą.
musisz tak to wszystko ułożyć- nie ma innej drogi niż doświadczalna na samym sobie- aby było optymalne, co jakiś czas oczywiście taką dietkę trzeba "odświerzać" bo organizm czasami ma różne zapotrzebowanie- choćby nawet ze względu na porę roku, wtedy gdy będziesz coraz to większy itp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy (Trening na mase)

Następny temat

Mógłby ktoś powiedziec cos o tym planie ??=>

WHEY premium