SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do szkoły?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 398
Witam,

Otóż parę tygodni temu przedstawiałem tutaj dietę na masę... Miałem ferie więc wszystko co do g wcinałem i dobrze masa szła... :) Lecz ferie się skończyły i moje drugie śniadanie wypada w szkole...

Są to jajka,polędwica sopocka,masło,chleb,ogórki...

Ze wszystkim jest wszystko spoko,luz... Lecz nie z jajkami...
Kłopotliwe jest noszenie ich do szkoły dla mnie... Nie dość,że gotowane jajka mają zapach jajek ... to jeszcze dziwne uwagi innych osób... Dlatego zastanawiałem się,czy aby zamiast jajek nie dać Gainera troszeczke :D to by było korzystniejsze dla mojego otoczenia...

A tłuszcze z żółtek mam w II kolacji...razem z serem twarogowym,by się wolniej wchłaniało...


Proszę o odpowiedź...

You can't stop me now...
I want to be a kox ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Chlopaki ja wlasnie mam ferie i za tydzen mi sie koncza i tak mysle co do szkoly wziasc... juz wiem dzieki waszym odp.
nie bede sie przejmowac tym ze beda na mnie krzywo patrzec jak bede ryz z warzywami wpieprzal
Pozdro dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Może pojemniki z ryżem lub kaszą? Do tego jajko lub jakieś mięsko

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
daj kromki z ciemnego pieczywa i daj wiecej miesa

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40343
zastap jajka miesem i tyle ;) a glupimi uwagami sie nie przejmuj, nie wiedza co dobre wp.i.erdalajac paczki przez cale zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
buleczki grahamki a lbo chlebek razowy ...mozesz w domy zmiksowac twarog+ banan i posmarowac bardzo dobre.. albo jakies miesko...jajka to raczej nie... kiedys u nas koles zjadl 2 jajka i w klasie nie dalo sie wytrzymac tak je**lo mu z japy

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2007
Polecam 2 banany i jogurt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale oczywiście naturalny jogurt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Tylko gdzie tam pełnowartościowe białko ?

Ja polecam chlebek razowy polany oliwą lub ew. posmarowany masłem + szyneczka ze 20g i do tego serek wiejski. Do kanapek jeszcze możesz dać pomidorka albo jakiś inne ważywo i jest konkret posiłek

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
pojemniki, w razie czego odgryzasz sie grubasom zeby poszli jesc smalec z miodem, chudzielcom zeby lepiej tez zaczeli cos jesc.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
No dzieciaki w w szkołach są naprawdę głupie, nie masz co się przejmować. Ja ostatnio wziełem serek wiejski do szkoły i też się na mnie krzywo patrzeli (powiedziec nic nie powiedzieli, bo wiedzą że z prezesa nie można się smiać ale sam ich widok mnie wkurzał). Chodzisz na siłownie, dowal jednemu przy wszystkich i się nie będom czepiali jajek;d

pozdrawiam

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
kroj jajka na plasterki i kladz na chleb razowy z 2 stron i tyle chyba nikt ci w kanapki nie bedziezagladal ...
a nie mozesz powiedziec "czego kurva sie gapisz ?"

Początkujący Kucharz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieda, jakie ćwiczenia a moze jakie suplementy aby mieć ładna rzeźbe brzucha????

Następny temat

Pytanie odnośnie wagi kuchennej...

WHEY premium