SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co daje OMEGA-3??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 8 regulaminu
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
krotko zwiezle i na temat, nalezy sie sog ale ja niestety nie jestem abonentem:(((

Ułóż dietę, będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Wcześniej w tekście chodziło mi oczywiście o wspomnianą już hipertriglicerydemię (podwyższony poziom triglicerydów we krwi) a nie o hiperlipidemię, taka większa literówka

domer, wysłałem Ci powiadomkę.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 564
charon, a co z omega 6 i 9... mógłbyś coś o nich napisać?? Podobno są preparaty które zawierają wszystkie i omega 3-6-9. Poleciłbyś?? Na co zwrócić uwagę??
Z góry dzięki

nikt nie wie o mnie więcej niż ja sama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
W jakich rybach jest najwiecej tego zwiazku? Czy ma sens kupowanie na wpol przyrzadzonych jak np jakies paluszki rybne czy trzeba samemu wszystko przyrzadzac?Jak najlepiej przyrzadzic ryb zeby nie stracila swoich wartosci odzywczych?Mam nadzieje ze nie przytloczylem iloscia pytan:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
cos tu o rekinowatych bylo wiec pewnie panga :S
btw takie o-3 apteczne to dobre jest czy lepiej kupic z jakiejs firmy co suplementy produkuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Polak82:

makrela: 2,5g/100g
sledz: 1,7g/100g
losos: 1,4g/100g

korni78:

Jednym z takich preparatow jest np. Trec Omega 3-6-9.

ri3i:

Chyba najbardziej ekonomicznie wychodzi Gold Omega 3 Olimpa... A ze o3 nie jest najtanszym suplementem w skali dlugoterminowej, wiec trzeba sie kierowac cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
W jakich rybach jest najwiecej tego zwiazku?

wszystkie tłuste ryby , w chudych nie ma wogóle albo są śladowe ilości


paluszków rybnych nie ma sensu kupowac bo to pozbawione wartości odżywczych ścierwo


paruj/piecz/gotuj

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 564
xeran: dzięki za info. Słyszałam właśnie o takim preparacie 3w1 ale zastanawiałam się ile trzeba tej Omegi 3 wziąć żeby był efekt. Czytałam że nikt jeszcze badań na ten temat nie robił, więc nie wiem czy brać preparat 3w1 i mieć wszystkiego po trochu, czy skupić się na kapsułkach samej "3" i zjeść jej więcej

nikt nie wie o mnie więcej niż ja sama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Omega-6 jest dosłownie wszędzie, w prawie w każdym produkcie, w diecie zazwyczaj mamy jej nadmiar, jest zaburzony balans między nią a omega-3, więc nie ma sensu dodatkowo się nią suplementować i jeszcze za to płacić.

Omega-9 to między innymi główny kwas tłuszczowy występujący w oliwie z oliwek, oleju rzepakowym, który na organizm ludzki ma neutralne działanie, a już na pewno miligramowe ilość niczego nie zmienią. To tak jakby kupować właśnie olej kujawski w kapsułkach.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening na ujedrnienie ciala dla kobiety po ciazy?

Następny temat

Kazeina? Kazeinian wapnia?

WHEY premium