SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś nie tak z Anavarem od BioSiry ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Znajomy zjada HAlO Biosiry i moc jest. Jednak, jak jakikolwiek środek na Ciebie tak działa, prosta rada: koszlain. Po co się masz struć?! Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Pablus- z ciekawosci, jakiego labu brales oxe i jak dlugo? Solo czy w polaczeniu?

Ja bralem w styczniu jakos oxe biosiry na mostku (z mostku zrobil sie cykl, ale mala dawka propa byla, tak z 3 razy mniejsza niz tescia na cyklu; ~750 cypio eweek na cyklu--->~200 propa na mostku tj ~0,7ml e2d) i musze powiedziec ze dawka 30mg oxy w polaczeniu z propem i- co chyba najwazniejsze w tym mixie z CLENEM skosila mnie masakrycznie! Bralem 30mg przez 5 tygodni plus ostatnie 5 dni po 40mg ale mialem dodatkowo lisc 20 tabs innej oxy (lisc na 5 dni akurat). Co do clenu w tym cyklu to dolozylem go gdyz wyczytalem gdzies w opisie oxy ze z clenem moze dzialac podobnie jak halotestin. I nie zawiodlem sie jesli chodzi o nabicie i gestosc miesnia, to byla masakra jak dla mnie, na takiej dawce oxy i mostku nie zlecialo nic, sila nie skoczyla ale i nie spadla, twardosc, nabicie i separacja miesni super. A, bralem jeszcze do tego kreatyne, ale jakos nieregularnie pamietam i krotko, 4 tyg moze troche krocej moze dluzej, nie pamietam. W DT mono rano a stack przed (mialem creashot to bralem przed, jak ktos ma stack potreningowy bierze po) a w DNT tylko mono z rana na czczo.


Tak ze jak ktos chce brac oxe, ale kupuje 100 tabs 10mg i leci 30mg przez 5tyg, bo go nie stac na wiecej i mysli ze go to ruszy to jest w bledzie. Lepiej kupic mete i cieszyc sie z fajnych efektow przy dobrej misce niz pisac ze nie dziala, biorac smieszna dawke. Rozumiem 30mg anavaru aptecznego, wtedy jakis efekt bylby. Tak ze albo nie brac oxy wcale a jak chce sie brac to trzeba kupic minimum te 2 stowy i brac 6-7tyg w dawce 40-50mg (3 tyg po 40mg plus 3-3,5 tyg, na ile tam starczy do konca po 50mg). Wtedy mozna odczuc efekt. Dodajac propa i/lub clen i/lub kreatyne. Ja bym dodal minimum clen i kreatyne, ale prop 8-9 tygodni nawet 75mg e2d tez warto (najlepiej standardowo 100mg, szczegolnie jesli ug).


Oxa moze i powinna w odpowiedniej dawce dzialac odpowiednio nawet solo- wzrost sily i wytrzymalosci- choc to wiadomo zalezy od treningu i kalorii, nabicie, poprawienie gestosci i separacja miesni tj. biorac te 40mg minimum, najlepiej 50-60mg w miare dobrej oxy, czyli zeby to stezenie wynosilo przynajmniej 75% deklarowanego. Tak ze jak ktos bierze 30-40mg a stezenie wynosi powiedzmy 60%, czyli sporo zanizone to jakich efektow moze sie spodziewac po przyjmowanych wtedy 15-20mg oxy? ZADNYCH! Startujace zawodniczki kulturystyki i/lub fitness mysle biora tyle albo wiecej, mysle ze 10-15mg dobrej oxy im starczy, tak ze jak ktos biorac nawet pierwszy raz jakikolwiek koks przy sredniej wadze ma poczuc taka dawke? Tak w ogole imo jesli dany srodek ma przynajmniej 75-80% deklarowanego stezenia to juz jest super, 85 i wiecej to juz kosa, ale to temat na oddzielna dyskusje. O zawodniczkach KiF tez nie gdybajmy tutaj teraz, nie wiem jak jest z dawkami anavaru u kobiet i nie roztrzasajmy tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Bralem Nacjol wlasnie biosire bo dostalem ja na testa lecial tez prop i tren dawki raczej latowe bo 200mg propa i 100mg trena/e2d. wiec smialo moge ja polecic jako dodatek do jakiegos cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Mysle ze na pewno dodatek do mocnego cyklu na tesciu i trenie dawki 50mg dalo dodatkowo super efekt. Brales kiedys dla porownania oxe solo lub z samym tesciem bez trenu? Lub kiedykolwiek w ogole oxe solo/z czymkolwiek innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
przymierzam sie aby poleciec oxe z jakas dobra kreatynka no jak sie oxa rozkrecila to pompa nieziemska, bo calkiem przypadkiem mi ona w cykl weszla akurat jak sie tren z propem na dobre rozkrecil rekord za rekordem szedl fajnie uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Koniecznie dodaj clen jak chcesz oxa kreta cykl, bedziesz zadowolony, zapewniam cie. 200 tabs to jednak minimum jak wiesz, 50-60mg dobrej oxy na 6-7tyg i git. Jak masz kase na 300 tabs to 7-8 tyg po 60-80mg i relacje mozesz zrobic. I tu dochodzimy tez do konkretnego wniosku, o czym juz wczesniej wspomnialem, mianowicie jak nie masz kasy na chociaz 200 oxy to lepiej nie bierz wcale bo "setka dziesiatek", jeszcze solo sprawi jedynie ze bedziesz srogo zawiedziony i spowoduje lzejszy protfel. Albo konkretnie, albo 40mg ale z kreta, propem i opcjonalnie clenem albo 50-60mg minimum jesli solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Za jakieś dwa tygodnie odezwę się co i jak z tą oxą teraz, ale jestem dobrej myśli I dzięki za cynk Nacjol, bo gdzieś czytałem, że zayebiście jest połączyć z clenem, ale wyleciało z pustej bani... Dwa tyg już się powinna bujnąć, to clen wtedy jeszcze poleci No i dobrze prawisz, bo już się bałem, że wyznacznikami będą "zawodnicy", co po 30mg lecieli solo i nie było yebnięcia.... EloV

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-08-28 16:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pare osob tu na forum sie wypowiadało, ze takich przyrostow sily jak po oxie nie mieli po niczym. Tren, wino, meta...wszystko sie chowa. Skoki siły jak na pierwwszym cyklu (albo i lepiej). Nie pamietam wszystkich co to pisali, ale myśłe, ze jak wymienie te 2 osoby, które zapmaietalem to sie nie obrażą. A wymienie dlatego, ze to doswiadczeni zawodnicy jesli chodzi o doping. Pamietyam MiczelX i Baciejek włąsnie pisali, ze takich przyrostow sily jak po oie to po niczym nigfy nie mieli. Baciejek wrecz pisał, ze po 30-40 kg skoku siły na klate i barki, na nogi to ze 100kg na ponad 200 poszlo czy jakos tak

Wiec myśle, ze w duzej mierze kwestia pewnej oxy, odpowidniej dawki, osobniczej reakcji i dodatków ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chyba tradycyjnie zjem ture bo w oxe nie wierze + dam wino i powinno być miodzio , tylko qrwa znow wątrobę katować mam

tura , wino , kreatyna , clen i koszty mniejsze niż ta oxa j**ana albo podobne

ale myślę że wino balkana + 7 tyg meta.inject może być jeszcze ciekawiej i taniej

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-08-28 20:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Lestat, wierzysz w cuda i bajki? 40kg przyrostu sily na klate i 100kg na nogi? Po pierwsze stawy i uklad nerwowo-miesniowy by tego nie wytrzymaly nawet w czasie 6-8tyg, po drugie jesli nawet takie przyrosty bylyby hipotetycznie mozliwe to bylby tam antek/meta/wino/halo lub mieszanka ktorys z ww.
Chyba ze chodzilo o konkretny produkt konkretnej firmy to raczej wiadomo ocb.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poziom testosteronu

Następny temat

Glutation - TAD

WHEY premium